2733
2734

پارک دوبل ، دنده عقب دور دو فرمانه

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   یه خانم با نام کاربری من برای خودش اینجا اکانت درست کرده جهت اطلاع بگم اون من نیستم و هیچ ارتباطی با من نداره فقط از نام کاربری من استفاده کرده که من از این کارش واقعا ناراحت هستم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

@mim_min    

عشقم بیا بگو 😊🤣☺

رفتار من انعکاس لیاقت شماست:)‌‌‌‌‌‌                            .من تاریکیای روحشو دیدم فهمیدم مشکی رنگ مورد علاقمه>>>>>  خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم ، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم .. با بی حوصلگیم ، با سختگیریم.. خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم  😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که میگی بقیه باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
@mim_min     عشقم بیا بگو 😊🤣☺

افسر به چپت باشه اوکیه😊😊😊😊😊😊

پارممم لعنتی 🤣🤣🤣🤣

یادته سینتو می‌دادی جلو می‌گفتی من مثل بقیه نیستم؟ خب ریدی که. دقیقااااا با خوده خودتم قشنگ به خودت بگیر عزیزممم 😂😂https://abzarek.ir/service-p/msg/1886338
اه خیلی رو‌کلاچ گیر دارم 

حواست به کلاج باشه یهو آزادش نکنی کم کم آزادش کن که دستت بیاد کجا ماشین حرکت میکنه اکثرا ماشیناشون خرابه از این لحاظ و راحت خاموش میشه اگه استرس داری یه قرص پرانول بخور من خودم پاهام از استرس میلرزیدنمیتونستم ماشین رو روشن نگه دارم رد شدم بار بعد قرص خوردم دیگه استرس نداشتم قبول شدم

حواست به کلاج باشه یهو آزادش نکنی کم کم آزادش کن که دستت بیاد کجا ماشین حرکت میکنه اکثرا ماشیناشون خ ...

اره خیلی استرسیم تو حالت عادی که بهش فک میکنم دست پام میلرزه عرق میکنه ...قرص واقعا جوابه ؟