2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقد درگیر شدی با این برنامه نویسی   توی کلان شهرها کارت خیلی راحت تره چون کلی شرکت هستش واسه استخدام. ولی بقیه شهر ها کارت خیلی سخته. یه چند تا روش بهت میگم.

1. انقد بخونی تا حرفه ای بشی تا بتونی توی شهر خودت پروژه بگیری و وبسایت طراحی کنی و مغازه بزنی و شرکت کوچیک راه اندازی کنی یا بتونی بصورت دورکاری، واسه شرکت های تهران کار کنی(این روش واقعا سخته و پشتکار خیلی زیاد میخاد و ممکنه 3 سال فقط مطالعه کنی).

2. 6 ماه خوب وقت بزاری و بخونی با منابع خیلی حرفه ای، بعد بیای تهران 2 سال کار کنی، حرفه ای که شدی یه شرکت انتخاب کنی و واسش دورکاری کنی(این روش خیلی سریع به درآمد و نتیجه میرسی).

روش دوم تضمینی تره ولی خب مجبور میشی بیای تهران ولی واقعا درآمدت میره بالا.

من خودم روش دوم رو انتخاب کردم البته برنگشتم شهر خودم. و الان تهران برنامه نویسی میکنم.

2731
چقد درگیر شدی با این برنامه نویسی     توی کلان شهرها کارت خیلی راحت تره چون کلی شرکت هستش ...

هعی بابا کاش دختر نبودم کار شما پسرا خیلی راحت تره ،ما دخترا خیلی محدودیم.

یه فکر دیگه هم خودم دارم کارشناسیم تموم شد ارشد و تهران قبول شم بیام اونجا کار کنم اون دوسال رو ،ولی سوال اینه دانشگاه تهران خیلی سختگیرن میرسم هم درس بخونم هم‌برم سرکار ؟

هعی بابا کاش دختر نبودم کار شما پسرا خیلی راحت تره ،ما دخترا خیلی محدودیم. یه فکر دیگه هم خودم دارم ...

فکرتون عالیه.وقتی برید سر کار( خصوصا برنامه نویسی) میفهمید که دانشگاه واقعا مهم نیست فقط مدرکشو بگیرید.تقریبا 80 درصد شرکت ها به مدرک دانشگاهیتون اهمیت نمیدن. من یجا کار میکردم 5 تا دانشجو داشت درسارو فقط سعی میکردن قبول بشن و مدرک بگیرن. بیشتر شرکت ها دانشجو ورنمیدارن. پیشنهاد من 100% درس خوندن توو تهرانه ولی دانشگاه های غیر حضوری که بتونید همزمان کار کنید.

فکرتون عالیه.وقتی برید سر کار( خصوصا برنامه نویسی) میفهمید که دانشگاه واقعا مهم نیست فقط مدرکشو بگیر ...

حتی نوع مدرکتون هم مهم نیست. من همکارای رشته های فیزیک، آمار، ریاضی و ... داشتم. البته دانشگاتون کامپیوتر باشه بهتره.

حتی نوع مدرکتون هم مهم نیست. من همکارای رشته های فیزیک، آمار، ریاضی و ... داشتم. البته دانشگاتون کام ...

یه سوال داشتم حوزه فرانت اند بهتره یا بک اند؟ من تا حدودی پایتون بلدم گفتم برم سمت بک اند شاید راحت تر باشه برام از طرفی شاید بخوام تغییر حوزه بدم سمت هوش مصنوعی کارم راحت تره  ولی اگه برم فرانت اند شاید سخت تر باشه تغییر حوزه برام ،اما با توجه به تحقیقاتی که کردم فک کنم فرانت اند بیشتر به روحیم بخوره و ممکن علاقه به این سمت باشه ،نظر شما چیه ؟

یه سوال داشتم حوزه فرانت اند بهتره یا بک اند؟ من تا حدودی پایتون بلدم گفتم برم سمت بک اند شاید راحت ...

واقعا تحلیلتون عالی بود و نتیجه گیریتون از اون عالیتر. معلومه خیلی خوب تحقیق کردین.

"حوزه فرانت اند بهتره یا بک اند؟" علاقتون به هر سمتی هست، همونور برید. خانم ها بدلیل ذهن حساس (حساسیت نسبت به چینش صحیح المنت های صفحات فرانت) و خلاقی که دارن حوزه فرانت بیشتر براشون جذابه. برعکش آقایون که معمولا ذهن تحلیلی دارن و مناسب بکند هستن.(بصورت کلی گفتم تقریبا 80 درصد مواقع بهمین صورته. مگه اینکه ذهن شما هم تحلیلی باشه و واسه بکند مناسب تر باشید)

اینروهم درست گفتید که اگه برید سمت فرانت، براتون سخت میشه برگردید به بکند.

اگه میخاهید در حوزه هوش مصنوعی فعالیت کنید زبون پایتون انتخاب عالی هستش ولی در نظر بگیرید که شاید کمتر از 10 درصد شرکت ها در زمینه هوش مصنوعی فعالیت دارن، پس عوض کردن شرکتتون کار سختی خواهد بود و زمان بیشتری باید بزارید نسبت به کسی که سمت وب یا موبایل فعالیت میکنه.

ببینید من کسانی رو میشناسم که علاقه به بازی نویسی داشتن و 3 سال توی یه شرکتی بازی نوشتن ولی بازار کار رو در نظر نگرفتن و الان پشیمون شدن.

پیشنهاد من اینه که بکند رو فقط بدلیل زمینه تخصصی هوش مصنوعی انتخاب نکنید. اگه بکند رو انتخاب کردید، حداقل یکسال در زمینه وب کد نویسی کنید، سپس اگه دوس داشتید برید سمت هوش مصنوعی. چون تا وقتی وارد بازار کار نشید، نمیتونید انتخاب درستی داشته باشید.