2733
2734

موهای قشنگم ۶۰ سانت بود بداز یه مدت ریزش شدید گرفتم وحشتناک رفتم ارایشگاه گفت از ته بزن دوباره رشد کنه تا روی شونت‌ کوتاه کنم باز میریزه‌

سه روزه خیلیییییی ناراحتم😭😭😭اولین باره اینجوری کوتاه کردم 😞😞چی بخورم زود تر رشد کنه گیاه دارویی قرص هرچی میشناسین بگین🥺

طبیعت +💚👁️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

۶ ۷ ماه میکشه پسرونه بشه

نزدیک یک سالم تا شونه هات زمان میبره روغن زیتون و حنا و اگه کمبود ویتامین داری ویتامین بخور کلا تقویت کن بدنت موهای سالمی داشته باشی

طلبه هستم🌷 تاپیکی در رابطه با حوزه بود یا سوالی در رابطه با حوزه داشتید منشنم کنید در حد اطلاع راهنمایی میکنم🌺 خدایا فقط خودت برام کافی هستی هیچی ازت نمیخوام💛 من در تاپیک های مذهبی تگ کنید خیلی ممنونم🌷 درخواست دوستی با احترام قبول نمیکنم.
۶ ۷ ماه میکشه پسرونه بشه نزدیک یک سالم تا شونه هات زمان میبره روغن زیتون و حنا و اگه کمبود ویتامین ...

موهام مشکیه تاحالا رنگ نکردم حنا بزنم رنگ نمیگیره؟

طبیعت +💚👁️
موهام مشکیه تاحالا رنگ نکردم حنا بزنم رنگ نمیگیره؟

حنا بی رنگ شنیدم رنگ نمیده ولی محض اطمینان از جایی که میخری بپرس

طلبه هستم🌷 تاپیکی در رابطه با حوزه بود یا سوالی در رابطه با حوزه داشتید منشنم کنید در حد اطلاع راهنمایی میکنم🌺 خدایا فقط خودت برام کافی هستی هیچی ازت نمیخوام💛 من در تاپیک های مذهبی تگ کنید خیلی ممنونم🌷 درخواست دوستی با احترام قبول نمیکنم.
2706