2752
2734
عنوان

حسادت به دوستان و فامیل

120 بازدید | 16 پست

من حالم واقعا بده

اعصابم خورده 

آرزوی مرگ دارم برای خودم

هر کسی از آشناهام ازدواج کرد خوشبخت شد و کلی پسره دوسش داشت و خرجش میکرد

اما طرف مقابل من منتظر اینکه یه چیزی هم از من بکنه 

مدام به‌پول و مسائل مالی فکر‌میکنه من دوستم ازدواج کرد همسرش براش گوشب خرید اما این‌میدونه گوشیم خرابه تلاشی برای خریدن نمیکنه در صورتی که پول داره الان چند وفته دندونام‌درد میکنه و از درد به خودم میپیچم همش بحث نیاز جنسیشو داره یه بار محض رضای خدا نگفته پول لازم نداری 

چن وقت پیشم که دکتر رفتیم هزینهی  ویزیت و دارو و هنه چیو خودم دادم با اینکه کنار وایساده بود 

اصلا به چشم مرد نمیتونم ببینمش و بهش تکیه کنم

فقط مجبور تحملش کنم طلاقم‌نمیتونم بگیرم یا باید بمیرم یا باید چند سالی با بدبختی زندگی کنم حالا هم دنبال شغلم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب اشتباه کردی هزینه دکترتو دادی

اگر حالت بد بود خودتو بزن به بی حالی کیف پولم نیاوردی زنشی دیگ بخاطر شعور خودشم شده حساب میکنه

دست به خدمت واینیسا 

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
خب اشتباه کردی هزینه دکترتو دادی اگر حالت بد بود خودتو بزن به بی حالی کیف پولم نیاوردی زنشی دیگ بخا ...

میگفتش میزنم به کارتت که نزد واقعا اون هزینه ی یه ماهم بود فکر‌میکردم وقتی میگه باهام میاد هزینه رو پرداخت میکنه ولی انگار نه انگار

دوران عقد معمولا دوران سردرگمی هست ولی از الان بهش بفهمون که باید نیاز ها و خرج هات رو برطرف کنه&nbs ...

چطوری بگم من واقعا به زور از پدر خودمم پول میگیرم یعنی خجالت  میکشم اون باید خودش متوجه بشه تازه اون اوایل در مورد مقدار حقوقش هم بهم دروغ گفته بود

چطوری بگم من واقعا به زور از پدر خودمم پول میگیرم یعنی خجالت  میکشم اون باید خودش متوجه بشه تاز ...

احتمالا خسیسه 

ولی باید کم رویی رو کنار بذاری رک بهش بگو 

بیشتر مسائل زندگی با صحبت حل میشه به شرطی که از درش وارد شی 

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
احتمالا خسیسه  ولی باید کم رویی رو کنار بذاری رک بهش بگو  بیشتر مسائل زندگی با صحبت حل م ...

واقعا سختمه 

الان به شدت بابت هزینه های دکترم به مشکل خوردم انقدر فکر کردم که عصبی شدم خودش هم میتونه شغل دوم بگیره ولی انگار نه انگار میدونید دیگه حس تنفر پیدا کردم بهش بعد این چند ماهی که عقدیم  واقعا احمقم که نمیتونم چیزی بگم خانوادمم میگن وظیفه ی اونه تو رو ببره دکتر اون هم که اصلا انگار نه انگار 

2706