2752
2734
عنوان

شغل

73 بازدید | 16 پست

سلام خانوما شما شغلی رو میشناسین که در ماه حدود ۳ میلیون تومن درامد داشته باشه و دانشجویی هم باشه

یعنی لازمه نباشه هر روز هفته برم یا دور کاری باشه راستش همسرم آدم خسیسی هست من هم ادم خجالتی و کم رو اصلا نمیتونم در خواست پول کنم خودش هم پولی به من نمیده دیگه حتی ۵۰ تومن شارژ توی ماه هم نمیخوام ازش درخواست کنم الان که مثلا دوره ی عقد هستش انگار نه انگار من شاید پولی چیزی لازم داشته باشم بیرونم میبره خشک و خالی سری قبلم بابت دکترم رفته بودیم بهونه گرفت که کارت همراهش نیست و من از کارت خودم پول رو دادم اون‌لحظه خیلی حس خواری کردم و حالا نگران بعد ازدواجمم چون پناهی ندارم غرورمم اجازه نمیده زیاد از خانوادم بگیرم حالا دنبال شغل میگردم که خداقل خرج خودم رو دربیارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تانامزدی جدا شو اگه قراره خرجتو دربیاری اقابالا سر میخوای چیکار

متاسفانه نمیتونم وگرنه خودمم علاقه ای به زندگی کردن باهاش ندارم از طرفیم بابت نیازام‌مجبورم پول دربیارم

متاسفانه نمیتونم وگرنه خودمم علاقه ای به زندگی کردن باهاش ندارم از طرفیم بابت نیازام‌مجبورم پول دربی ...

من مشکلات تونامزدی خیلی داشتم نزاشتن جدابشم الان بادوبچه دارم میرم  قهر

من مشکلات تونامزدی خیلی داشتم نزاشتن جدابشم الان بادوبچه دارم میرم  قهر

🥲🥲خیلی سخته خیلیییی

من از وقتی عقد کردم داغون شدم

تا این حد بی پناه نبودم از یه طرف خانوادم مسخره ام میکنن و رویی برای‌پول‌گرفتن ندارم از یه طرفم همسرم اینطوری حتی واسه روزای خاص هم‌انگار نه انگار خیلی اذیتم🥲😔😔

2706