2733
2734

مربی باشگاه بهتره یا دستیاری دندان پزشکی؟🧐💣

از نظر پرستیژ شغلی و درامدد؟

😂خیلی مهمههه واقعااا

میخام هزیننه کنمممم

#امضام.خونده.شه حال بحران زده ام،معجزه میخواهد و بس..🥺 اون پایین درمورد خودم گفتم:)زنده‌ام؛ هرچه زدی تیغ به شریان نرسید! به نظر همدیگه احترام بزاریم قرار نیست چون هم نظر نیستیم دشمن هم باشیم که🤌🏼🚶🏻‍♀️ میشه منو مهمون یه صلوات کنید؟😍💋 دانشجوی ترم چهار علوم ورزشی هسدم میشه دعا کنید امسال دولتی قبول بشمم؟ من توی خانواده فرا سختگیر زندگی میکنم و از طبیعی ترین حق و حقوقم محروم شدم تنها دلیل اصرار کردنم برای دولتی رفتن اینه که بتونم از همه لحاظ مستقل بشمم و به تمام محرومیت های ناحقمم برسممم یه دل میگه ازدواج کنم و یه دل میگههه حیفه زندگی مجردی خوبی و تجربه نکنممم برای اینکه زندگیم به روال عادی برگرده میشه دعا کنی؟شاید خدا دعای توی دلپاک رو شنید و مستجاب کردد؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من یه مدت توی یه شرکت تجهیزات دندانپزشکی مشغول به کار بودم، دستیار  زیاد دیدم افتضاحه، به اندازه ده نفر با حقوق  کم باید کار کنی ولی مربی که باشی هم میتونی مهاجرت کنی با مدرکت هم سالم و زیبایی ، هر جور حساب کنی مربی بهتره. دستیار دندونپزشک زود فرسوده میشه و محل کارش هیچ پرستیژی نداره