2733
2734
عنوان

عاقبت زن دوم و یواشکی شدن بیاین

376 بازدید | 23 پست

سلام،پارسال بود صداش دراومد که یکی از هم محله ای های مامانمینا که خیلیم خرپوله،با زن دوم روی تخت زن اول روی کار بودن که زن اول رسیده و همه چیز و دیده

زن اول رو با خوردن اسید و له شدن زبون و دهن و معده و دندون و لثه پناه برخدا نابود شده رسوندن بیمارستان

رفته کما،شوهرش دومیلیارد گذاشته روی میز دکتر گفته فقط زنمو خوب کن این پول برا خودت

زنه بهوش که اومده گفته من اسید نخوردم جیغ میزدم شوهرم و زن صیغه ایش که حامله هم بوده منو کشیدن بردن تو انباری اسید ریختن دهنم با زور

این از زن اول هنوزم معلوم نیس خودش خورده بوده یا بهش داده بودن،ولی زنه نابوده،حتی درست حرفم نمیتونه بزنه همه چیزای دهنش و شکمش له هست،،،،یه زن خیلی خوشگل بود و قدبلند که خیلیم طلا داشت  و همه حسرت زندگیش رو میخوردن الانم سر خونه زندگیشه دوتا بچه داشت موند 

اینم از عاقبت زن دوم

اصلا پیداش نبود یه سال،مامان زنه رفته شکایت کرده گفته دخترم پیداش نیست از فلانی حامله بوده هشت ماهش بوده روز اخر شوهرش زنگ زده گفته بیا خونم رفته دیگه پیداش نشده

پلیس از این سگا که بو میکشن اورده خونه مرده همون خونه زن اول 

نگو همون روزا که زنه اول فهمیده و رفته کما،با زن دوم دعواشون میشه،زنه دوم میگه مهریم رو بده تا برم هشت ماهشم بوده،هی مرده رو برا مهریه تهدید میکرده اینم با روسری زنه خفش کرده و بعد توی خونش با کمک دوتا پسرخواهرش  چاه کندن و زنه رو پیچیدن توی پتو انداختن توی چاه

سگا بو کشیدن پیداش کردن

مهریه زنه هم اصلا درمقابل ثروت این هیچ بوده که نمیخواسته بده،زن دوم هم پدر نداره،یه مادر بدبخت که به نون شب محتاجه داره،گفته سه میلیارد بده یا اعدام اینم فکر کنم میخواد بده

پسرای خواهر مرده که کمکش بودن یکیش ازاد شد با سند ولی یکیش با همین مرده زندانن 

مرده چهل و خورده ایش هست،زن اول چهل سالشه،زن دوم بیست سالش بوده

میخوام بگم دخترا بخاطر پول گول کسی رو نخورید پولدارا اگه میگذاشتن پولشون الکی از دستشون بره که اینقدر پولدار نمیشدن

مرده هم هم پولاش داره از دستش میره خداروشمر،هم ابروش رفته،اگه بیرونم بیاد دیگه کسی نگاهش نمیکنه

یکی از دوتا خواهرزادش هم چندوقت قبل از اینکه موضوع برملا بشه،توی جمع دوستاش نشسته بوده گفتع کار چیه بابا من دیگه تا اخر عمرم تامین هستم احتیاج به کار کردن ندارم نگو داییه قول داده بوده تا اخر عمر از لحاظ مالی تامینشون کنه،اتفاقا اونا هم ابروشون رفته و به خواسته هاشون نرسیدن

خخخخخخ

راستش اینچیزا تاثیری نداره رواینجورزنها

مگه اصلا زن خراب میره قصه های عبرت اموزمیخونه!!!!!!

بعدم اینا ک توگفتی استثتائه اینهمه زن دوم دارندراست راست میچرخن براخودشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دلم میخواد تو مملکت یه مقامی چیزی داشته باشم هرچی مرد و زن خیانتکاره همه رو ی جا جمع کنم تو قفس بزرگگگگ بعد بزارم اندازه ۲ هزارتا سگ اندازه ۳ هفته گرسنه بمونن  بعد سگارو بندازم تو قفسشون و تیکه تیکه شدنشون رو تو ملاعام بزارم جلو بزرگ و بچه که درس عبرت بشه واسه همه

اخخخخ خدایا منو به آرزوم برسون

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نام الله☝️👑به عشق وطن 🇮🇷 مادر پدر❤️  💍🧿miladm🧿🤰🤱یارِ خوب تمامِ ماجراست❤🫂️✅️بمیری به نام،نمانی به ننگ🚫⚡️اثر ظلم محال است به ظالم نرسد⚡️👌

دلم خونک شد که کشتن زن دومی رو اینجور زنای حروم زاده که به همنجس خودشون رحم نمکنن و فقط دنبال یک الت دائمی و پوللن لیاقتشون همینه خدایا شکرت که عادلی 😍😍

نازجولیم تعلیق شدم 🤦‍♀️کاربری جدیدمه 🦋😊 نگم که دیگه آقایون درخواست ندن 🤦‍♀️💩 🚫 متاهل 💫🫂 فاقد حوصله 🚫😆👋

خوب الان که چند برابر مهریه اون جن.دهه باید به ننه سگ خور و خواهرزاده هاش باج بده.  چقدر خر بوده مرده.یعنی نمیفهمه یه دختر بیست ساله گدا گشنه هیچی ندار واسه چی باید بیاد صیغه این یارو بشه؟ اینا واسه پول هرکاری میکنن.حالا خودش مرد ننش داره کار دخترشو تکمیل میکنه با ۳میلیارد میره عشق وحال. تازه ممکنه کار دخترش ادامه بده.بعضیا شغلشون اینه.قشنگ یه بچه هم نگه میدارن تا جا پاشون سفت بشه وتااخر یه وصلی با طرف داشته باشه

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
دلم میخواد تو مملکت یه مقامی چیزی داشته باشم هرچی مرد و زن خیانتکاره همه رو ی جا جمع کنم تو قفس بزرگ ...

حالا نه اینجوری ولی باید مجازات سنگین بزارن براش مثلا اعدام چه حالا دوس باشن چه صیغه هر خیانتکاری مجازات میشد اینجور جامعه رو کثافت برنمیداشت

2706