2733
2734
عنوان

خیلی اعصابم خرابه

69 بازدید | 3 پست

من ۱۸ سالمه و د حال تحصیلم و هم کمک مادرم میکنم هم بعضی وقتا آشپزی و همیشه هم نظافت با منه و ولخرچ نیست و پس انداز میکنم و خیلی هوای پدر مادرم رو دارم و یه برادر دارم ۳۵ ساله مجرده سر کار میره و برا خودش خرج می‌کن هیچی واسه خونه خرج نمیکنه نمیدونم چرا ازسرکوفت به خودم حس خیلیییی بدی دارم حس بی ارزشی و یه جور بی خاصیتی بعضی وقتا شدیدا فکرم سده خودکشی فکر میکنم آدم بی مصرفی چون نمیتونم خرج خودمو بدم و پول در آرم اینم بگم اصلا هیچی واسه خودم نمیخرم نه لباس نه چیزی حتی خوراکیم نمیخرم مگ اینکه خودشون واسم بیارن یه جور حس مفت خوری بهم دست مید ولم نمیکنه این فکر نمیدونم با چیکار کنم🥲💔

عزیزم به چیزی فکر نکن برادرتون مرده،وظیفه شه که فردا روز ان شاالله خرج یه خانواده رو بده

همونطور که الان پدرتون خرج ومخارج شما رو میده

اگر پدرتون وضع مالی خوبی داره،بدون استرس خرج کن وحالشو ببر

واین ذهنیت رو هم ازخودت دور کن درآینده ی نزدیک با این ذهنیت وارد زندگی مشترک نرو

فقط دراین بین اگر وقت اضافه میاری بعد ازدرست وکار خوب پیدا کردی،برو سرکارو پس انداز داشته باش

ازلحاظ مالی ادم مستقل شه حس خیلی خوبی هم داره

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
عزیزم به چیزی فکر نکن برادرتون مرده،وظیفه شه که فردا روز ان شاالله خرج یه خانواده رو بده همونطور که ...

بحرفتون درسته خانوادم خداروشکر از لحاظ مالی مشکلی ندارن مشکل منم که این ذهنیت ازم دور نمیشه فکر میکنم فقط یه آدم مصرف کننده ام هیچ ارزشی ندارم بی مصرف چون نمیتونم پول در بیارم و کار کنم همش فکر اینم زودتر برم دنبال کار فکر و ذکرم همش سمت اینه و خیلی اذیتم از این بابت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بحرفتون درسته خانوادم خداروشکر از لحاظ مالی مشکلی ندارن مشکل منم که این ذهنیت ازم دور نمیشه فکر میکن ...

کارای مفید انجام بده،

برای پیشرفتت تلاش کن امیذوارم موفق باشی

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
2731