2752
2734

مرد و مردونه میاد خواستگاری نه اینکه بخواد با دختر وارد یه رابطه دوستی بشه که تعهدی هم نداره اصلا و یه رابطه پر از استرس و پنهانی و حرام داشته باشن

دوستانی که‌‌ میخوابد نماز خوندن رو شروع کنید تاپیک شروع نماز داریم، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

میاد باباتو اصرار میکنه که یا دخترتو میدی یا هرشب میام خونت خواستگاری هرچقدرم میخوای فحش بده مهم نیست

شوهرم🙂💔

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نام الله☝️👑به عشق وطن 🇮🇷 مادر پدر❤️  💍🧿miladm🧿🤰🤱یارِ خوب تمامِ ماجراست❤🫂️✅️بمیری به نام،نمانی به ننگ🚫⚡️اثر ظلم محال است به ظالم نرسد⚡️👌

به نظرت توی این گرونی و آشفتگی  و قیمت‌های هر روز بیشتر میشه  کسی واسی تشکیل خانواده  میاد جلو ؟ پسرها دنبال سرگرمی هستن که وقت خودشون کنارش باشن وعده میدن ولی وقتی به ازدواج فکر میکنن ترس دارن 

اگه سن پسر کم بود چی؟ مثلا 20 سالشه

به نظرم اصلا نمیشه فهمید تا نیاد خاستگاری معلوم نمیشه

الان رل دختر من گفته جریان دوستیمون رو به مادرت بگو... من اعتماد ندارم میگم این میخواد بگه مامانت خبر داره دیگه کمکت میکنه هر روز هر روز بگه بیا سرقرار😐

نشکون عزیزم

باشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نام الله☝️👑به عشق وطن 🇮🇷 مادر پدر❤️  💍🧿miladm🧿🤰🤱یارِ خوب تمامِ ماجراست❤🫂️✅️بمیری به نام،نمانی به ننگ🚫⚡️اثر ظلم محال است به ظالم نرسد⚡️👌
میاد باباتو اصرار میکنه که یا دخترتو میدی یا هرشب میام خونت خواستگاری هرچقدرم میخوای فحش بده مهم نیس ...

ای جانم خدا برات نگهش داره و سایه جفتتون بالاسر بچت و ب سلامتی هم  بچه سالم و خوجل بدنیا بیاری و خوشبخت‌ترین شی 😍😘

ای جانم خدا برات نگهش داره و سایه جفتتون بالاسر بچت و ب سلامتی هم  بچه سالم و خوجل بدنیا بیاری ...

قربونت بشم مرسی بابت آرزوی خوبت❤️🌹💋

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه سن پسر کم بود چی؟ مثلا 20 سالشه به نظرم اصلا نمیشه فهمید تا نیاد خاستگاری معلوم نمیشه الان رل ...

دخترخودتون چندسالشه ?

وااااااااا😶شما برخوردی نداشتین?

کاربری دست ²نفره :]
2706