2733
2734

من امروز ازمون دادم. نخونده بودم. ولی سوال ها بشدت آشنا بودن‌

بنظرم اگه فقط یه دور بخونی راحت میشه جواب درست رو زد و قبول شد.

کیا آزمون دادن؟چطوربود؟چیا  خونده بودین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من آموزگاری امتحان دادم سوالات سخت و مفهومی بود 

برای شما اسونتره چون تخصصی ها مربوط به رشته خود شماست 

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
2731

منم دبیرکشاورزی 

عمومی ها بشدت راحت بود ولی تخصصی نه

البته من نخونده بودم و خوب جواب ندادم

تلخانه استعاره از زندگی تلخمه. کاربری پنجممه، ازبس حرف حق میزنم تعلیق میشم زود به زود. 
من آموزگاری امتحان دادم سوالات سخت و مفهومی بود  برای شما اسونتره چون تخصصی ها مربوط به رشته خ ...

فرقی نمیکنه. همه آزمون ها در یک سطح هستن. آسون و سخت ندارن.

اتفاقا تحصصی هامون بشدت مفهمومی و سخت بودن‌عمومی آسون بود 

فرقی نمیکنه. همه آزمون ها در یک سطح هستن. آسون و سخت ندارن. اتفاقا تحصصی هامون بشدت مفهمومی و سخت ب ...

عمومی تو همه آزمون ها آسونه تخصصی سوالاتش مربوط به درسیه که خوندی باهاش آشنایی داری ولی آموزگاری اینطور نیست من از تخصصی ضربه خوردم که قبول نشدم بی تجربگی کردم کلا از اینکه به جای دبیری آموزگاری انتخاب کردم پشیمون شدم سال دیگه انشالله دبیری انتخاب میکنم

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
ببخشید منابع یا تست هاش رو پی دی اف ندارید ?

همه پاک کردم چون پرورشی هم شرکت کرده بودم اگر ایتا داری کانال کشکول آموزگاری و کانال آرامش کل منابع گذاشتن 

اینجا نمیتونم لینک بزارم ولی سرچ کنی پیداشون میکنی

سلام دبیری فیزیک ۵۰تا عمومی زدم ۳۰تا اختصاصی ۴۰ تخصصی احتمال قبولی هست؟؟؟؟؟

سلام عزیزم میتونم چندتا سوال بپرسم من همسرم لیسانس میکروبیولوژی داره میتونه دبیری زیست قبول بشه؟

منابع چیا هستن که بخونه ؟ ازمون بعدی کی هستش؟

2706