2752
2734

اره زودم تموم میشه مشکلی نیست

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فرقش با آندو چیه؟

اون از بالاس. این از پایین😵‍💫

باردار نیستم  تیکر مربوط به مراسم عقدمه🥰👰🏻🤵🏻انقد تعلیق شدم که دیگه سیم‌کارت نداشتم وارد سایت شم سایت خواهرمو اجاره کردم. اگه رو عمت غیرت داری گزارش نزن🤣تاپیکای قبل مربوط به خواهرمه💓.. رسیدی ࡅߺ߳ܘܟ߭ߕ، ࡃࡅ࡙ࡅߺ߲ࡉ نداره ، ࡅ࠭ܦ߳ߕܘ سرخط..یه لیسانسه ی بیکار هستم با کلی آرزوی قشنگ(ماییم و دلی ک هزار رویا برای شکفتن دارد!🤍🌱)...  خدایا مرسی که سرنوشتمو به سرنوشتش گره زدی💓M💓عشق من و تو مانند میخ طویله‌ای می‌ماند که هیچ خری قادر به کندن آن نخواهد بود😂در من هست هزار من  گر بشکند یک من  زاده شود من دیگری♡..
فرقش با آندو چیه؟

اندو از دهن میره پایین برای دستگاه گوارش فوقانیه

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 

منم مشکل گوارش دارم و بیرون زدگی مقعد ب این بیهوشیا و مسکن ها آلرژی دارم 

بدنمم اصلا وزن نمیگیره 

انقد لاغرم نمیدونم چکار کنم 

۳۹کیلوم 

۳۵سالمه و مجرد

مشکلم مطمعنا گوارشیه

😭💔

هم با بیهوشی می کنن هم با  بی حسی . ما برای پدرمون با بیهوشی انجام دادن تا راحت تر بشه یکی دوسا ...

من و دوستم فردا انجام میدیم پس میگن بعدش حتی دستشویی هم نمی تونی بری

خداوند سر را آفرید که روی گردن باشه نه توی زندگی خوصوصی دیگران  
آندو از راه دهان هست کلونوسکوپی از مقعد انجام میشه

اره بیهوشی داره بعدش میشه راه رفت ولی حتما باید همراه داشته باشی چون تاتیر بیهوشی روت هست هنوز یکم ...

2706