2733
2734

خانوما من یک ماه و نیمه عقد کردم ولی خب هفت هشت ماهه که همسرم رو می‌شناسیم 

خانوادم خیلی دوسش دارن مخصوصا مامانم 

از این که صبح تا شب بهش پیام میده فیلم و عکس می‌فرسته که بگذریم 

حتی یه وقتایی میگه شوهرت کو میگم مثلا دستش بنده نمیتونم الان زنگش بزنم 

اصن اهمیت نمیده می‌ره زنگ میزنه بهش و خب همسرم مجبوره کارشو ول کنه صحبت کنه باهاش

یا مثلاً اگه یه بار زنگ بزنه جواب نده دو سه بار دیگه زنگ میزنه در صورتی که بهش گفتم چند بارر زنگ زدن به شوهرم وقتی دفعه اول نتونسته جواب بده ینی یه اتفاق بدی افتاده و نگرانش می‌کنه 

من شوهرم ازم دوره همشهری نیستیم 

ماهی یه بار میاد سه چهار روز هست 

توقع داره توی همین سه چهار روز کلی از وقت دامادشون با اونا بگذره 

ما خونمون دو طبقس ،وقتی شوهرم میاد ما میریم طبقه دیگه با هم 

مثلا همون شب اول که میرسه میاد خونمون ،خب طبیعتا دلش میخواد که با هم تنها باشیم 

شام که میخوریم به مامانم  میگم من میرم بالا لباسامو عوض کنم آرایشی چیزی کنم یک ربع بیست دقیقه دیگه بگو بیاد بالا 

میرم بالا آماده میشم یک ساعت میشینم نمیاد 

میفهمم باز مامانم گرفتتش به حرف زدن 

بعد میبینم پیام داده به مامانت پیام بده بگو دیگه بهم شب به خیر بگن بیام بالا پیش تو 

انقد خودش خجالتیه روش نمیشه خودش بگه خب من برم دیگه 

یا مثلاً جایی می‌خوایم بریم جا اینکه بره تو ماشین خودمون میاد تو ماشین ما. میشینه 

اگه آهنگ بذارم صداشو زیاد کنم سریع میگه کم کن میخوام صحبت کنم 

بعدم سرشو میاره جلو کللللل مسیر با شوهرم صحبت می‌کنه در حدی که به من اصن مهلت نمی‌ده  حرفی بزنم باهاشون

یا مثلاً شوهرم برام خوراکی می‌خره تو ماشین می‌ذاره

میگم خب الان دیگه اینا دارن حرف میزنن حداقل من خودمو با خوراکی سرگرم کنم

جلو شوهرم برمیداره میگه انقد نخور دیگه چاق شدی سنگین شدی :/

یا میشینه همه جا از شوهرم تعریف می‌کنه میگم نکن گوش نمیده

تیر خلاصو امروز زد 

شوهرم برا این ماه سه روز هتل  تو مشهد گرفته که وقتی میاد خونمون سه روز بریم مشهد دوتایی 

کلی ذوق داره که این اولین سفر دوتاییمون با همه 

بعد مامانم امروز میگه که من گفتم اگه بابا اون موقع وقت داشته باشه ما هم باهاتون بیایم مسافرت 

بعد که من اصن جا خوردم هیچی نگفتم فقط نگاهش کردم 

برگشته میگه چیه خب شما تو ماشین خودتون تو هتل خودتون فقط با هم رستورانی بریم حرمی بریم😑

بعدم که من ناراحت میشم سریع مظلوم نمایی می‌کنه که تو دل منو می‌شکنی 

تو فلانی 

اصن درک نمیکنه که خب شاید ما دوست داشته باشیم ماهی یه بار همو میبینیم با هم بیشتر خلوت دو نفره داشته باشیم 

شوهرمم از این کاراش ناراحت میشه میگه دوست دارم تنها باشیم ولی منو میندازه جلو میگه به مامانت بگو 

می‌خوام از این به بعد بهش بگم اگه مشکلی داری خودت به مامانم بگو چرا منو آدم بده میکنی که مامانم بگه دخترم چشم دیدن منو نداره اما دامادم خوبه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شوهرت نمیخواد حرمت ها رو بشکنه، حق داره به تو بگه که به مامانت بگی، خودت باید بگی، اونوقت از الان روش تو روی مامانت باز میشه، به نظرم موضوع سفرو به بابات بگو

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   

عزیزم واقعا حق دارین هم تو و هم همسرت

همینا که گفتی رو با منطق و آروم پیش مامانت بگو 

اگر مشکلی نیست میتونی به بابات صحبت کنی بگی یکم با مامانت صحبت کنه

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀

ای وااای مامان منم هی موقع حرف زدن با شوهرم متلک های بامزه میندازه شوهر منم خوشش نمیاد از شوخی

یا مثلا با شوهرم تلفنی حرف میزنم میاد میگه بزار رو اسپیکر منم بشنوم 

بعد من حرفی میزنم قهر میکنه میره😑

لطفاً به احترام اینکه قطره چکونی تایپ نکردم بخونید همشو

بله خودت رو وسط ننداز بسپرش به همسرت به نظرم کار خوبی انجام میدی

از همسرت زیاد جلو مادرت نگو جایی هم خواستی برید باهم یهویی اطلاع بده تا نتونه همراه تون بیاد. 

2706