2733
2734
عنوان

چیکار کنم بچم درس بخونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 727 بازدید | 50 پست
ببین مثلاً من دیروز بعد کلاس زبان، پسرم یه نیم ساعت ، سه ربع با پدرش فرستادم مرکز خرید نزدیک خونه بر ...

به خدا ماهم دوهفته پیش مرکز خرید بودیم الانم آخر ماهه بریم حداقا پونصد خرج میشه باید بشینه سر درس و مشق دیگه الانم دعوا کردیم داره رمان میخونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تبلت داره.... نمیشد منم سرکار بودم خودم گوشی میخواستم....هیچ جای دنیا مملکت رو سه سال تعطیل نکردن

عزمزمه از همون شر کارم میتونستی تکالیفش بهش بگی قبول کن اشتباه اصلی از شماس نه از بچه

ورزش خیلی علاقه داره ولی اخه درسم مهمه خب..

اگه بتونه و علاقه مند باشه که ورزش رو حرفه ای ادامه بده برای درسش خیلی حساسیت نشون ندین

ولی اگه توی ورزش و هنر هم سهل انگاره جای جدیت بیشتر دارید

2731
به خدا ماهم دوهفته پیش مرکز خرید بودیم الانم آخر ماهه بریم حداقا پونصد خرج میشه باید بشینه سر درس و ...

خوب آخه ما خونمون خیلی نزدیک چندتا مرکز خرید و  برای خریدای عادی هم میریم و وقت زیادی ازمون نمیگیره.

شک نکنید اینا از من و شما زندگی بهتری خواهند داشت.

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
نه استرس نداره کتاب بردار برو بشین تو اتاقت درس بخون...

اتفاقا استرس داره، انقدر استرس دارم از شدتش دارم گریه میکنم گلاب روتون بالا میارم

زودرنج بودن یکی از بزرگترین باگ های انسان هستش
به خدا ماهم دوهفته پیش مرکز خرید بودیم الانم آخر ماهه بریم حداقا پونصد خرج میشه باید بشینه سر درس و ...

داره رمان میخونه؟!!!!!!

بعضی‌ از بچه‌ های ششم به خاطر قبولی تیزهوشان دارن شبانه روز درس میخونن 

ولی چاره ای نیست، همه‌ ی بچه‌ها شبیه هم نیستن

ببین توی چه زمینه ای علاقه مندتره ،بفرستش توی اون رشته وارد شه

2706