2733
2734

ما یه هفته ست عزیزمون رو تو جوونیش از دست دادیم و بشدت داغونیم چون واقعا در حق همه مون خوبی کرد

بعد دیروز ظهر و امروز ظهر یه کبوتر سفید اومد تو حیاطمون

دیروز بابام تو حیاط بود دیدش امروز هم داشتیم نهار میخوردیم نوک زد به پنجره باز دیدیمش هر دوروزم بهش برنج دادیم 

دختر دایی بابلم میکه شاید روح عمه ام هستش اومده بهمون سر بزنه

میدونم شاید خرافات باشه ولی ممکنه همچنین چیزی باشه؟ 😢توروخدا اگهقراره کسی مسخره کنه کامنت نذاره

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

روح کسی نیست چون تناسخ چرته...

ولی نشونه خوبیه و خوش یمنه

یه بار عکس یه آقایی رو گذاشتم تو سایت و ازش بد گفتم ولی بعد فهمبدم من حقیقت رو نمبدونستم خذایا منو ببخش قصد قصاوت کردن بنده ات رو نداشتم....                دوستای گلم حلال کنبد اگه جایی باهم بحثمون شد شما همت عزیزای دل منید                                             امام حسین جونم من آدم بدی ولی دلیل نمیشه دوستتون نداشته باشم🥲 دیگع کاربریم رو چک نمیکنم

من اعتقاد ندارم ولی هر چی هست خوبه 

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
منم شنیدم روح از دست رفته به شکل پرنده روزای پنجشنبه  و جمعه سر میزنه

منم اینو شنیدم.نه میتونم قبولش کنم نه انکارش کنم چون خیلی حس خوبی به آدم دست میده که بفهمه عزیز سفر کرده اون طرف حالش خوبه

خدا رحمت کنه عزیزتونو 

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره.