2733
2734
عنوان

به نظرتون اشکال داره دخترمو که ده سالشه...

| مشاهده متن کامل بحث + 3293 بازدید | 104 پست
ینی واقعا همچین ادم بیشعوری وجود داره؟ هرجور شده از سر خودت وا کن بچشو  هزارتا اتفاق میتونه بیو ...

آره بابا ،باید یه فکری بکنم ،من بچمو یه روزم نمی ذارم جایی بمونه،حتی خونه عمش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

طفلک زنداداشت چه صبری داره

خودش کم بچه داره یکی دیگه هم اضافه میشه

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!

اگر داداش و زن داداشت مطمئن هستن و البته بچه‌هاشونم تحت نظارت پدر و مادرن، اشکالی نداره.

من تو‌ بچگی و نوجوانی خیلی پیش داییا و خاله هام میرفتیم شمال. یا کاهی تو باغ پدربزرگم جمع میشدیم دختر و پسر آب بازی و استخر و… کوچکترین مشکل و نگاه بدی وجود نداشت. و اتفاقا مامانم حساس و سختگیر بود.

کاری با سوالت ندارم ولی عجب زنداداش ماهی داری

منم بچگیم خونه زنداییم بزرگ شدم😂🥲😭خیلی بهم خوب رفتار می‌کرد خدایش و اونجا حسابی بهم خوش میگذشت همین که میگفتم خونشون همون لحظه سریع میرفت اشپزخونه دسر و ژله درست می‌کرد واسم🥺

….Work hard in silence. Let success make the noice

من مادر نیستم ومجردم اطلاعات زیادی ندارم اما به نظرم یکم زیاد هست تایمش  مثلا ۳روز درهفته ی دوروز درهفته به نظرم بهتره باز خودتون میدونید

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
2706