2733
2734
عنوان

بهم خیانت کرد گربه صفت😞

232 بازدید | 14 پست

نزدیک یک سالی هست با اقایی در ارتباطم که 9 سال ازم بزرگتره و هیییییچ آپشنی نداره نه ظاهری نه مالی نه شغلی و نه حتی اخلاق و رفتاری یه ادم سگ اخلاق پرخاشگر مغرور و خودخواهه...تو تمام مدت دوستیمون هرچی اون بد بود و بدی کرد من فقط حمایتش کردم امید و انگیزه بهش دادم باعث پیشرفتش شدم چقد واسه حال روحیش براش کادو خریدم که خوشحالش کنم چقد براش غذا درست کردم چقد وقتایی که مریض بود ازش پرستاری کردم چقد زندگیشو مدیریت کردم حواسم به مسائل مالی و چک و غیره بود هیچ توقع و انتظاری هم ازش نداشتم و اونم کاری برام نکرد حالا با همه ی این خوبی و محبتام بهم خیانت کرده الان میگم چجوری چندروز پیش یه کارت مترو داد بهم گفت مال مامانمه میری مترو براش شارژ کن منم شک کردم گفتم مگه مامانت مترو سوار میشه گفت نه بی ار تی سوار میشه اونجا ازش استفاده میکنه منم چیزی نگفتم و شارژ کردم ولی یادم رفت بهش بدم من سرکار بودم اونم سرکار بود ساعت دو ظهر وسط شلوغی کارش با عجله زنگ زده میگه دارم میام کارت مامانمو بگیر ببرم براش من شک کردم گفتم الان؟ این وقت روز بری خونه؟ فهمید شک کردم باعجله گفت دارم میام دارم میام قطع کرد...همیشه وقتی میاد دم محل کارم دنبالم میمونه پایین ساختمون دم در حتی از موتور پیاده هم نمیشه اون روز اومد بالا تو طبقمون کارتو بهش دادم میخواستم باهاش برم پایین نذاشت گفت کجا میخوای بیای برو به کارت برس در صورتی که هیچوقت اینو نمیگفت...یکی همراهش بود که پایین منتظرش بود منم عقلم نرسید این با اسانسور رفت من با پله برم پایین ببینم چه خبره خلاصه من عصبی بودم و حالم خراب اون روز نه بهش زنگ زدم نه پیام دادم اونم همینطور فهمیده بود من یه چیزایی بو بردم اصلا زنگ نزد تا فرداش خون خونمو میخورد که این غلطو کرده زنگم نمیزنه عصبی بهش زنگ زدم تازه اون طلبکار بود بعد از کلی بحث گفت اگه زنگ زدی اعصابمو خورد کنی کار خوبی نکردی گفتم یه عمر تو اعصابمو خورد کردی یه بارم من گفت اگه یه بار واسه همیشه باشه اشکال نداره گفتم یعنی چی گفت هرجور دوس داری فک کن گفتم انگار خیلی ازم سیری خیلی ازم خسته ای خیلی از بودنم اذیتی انقد جنم و جربزه داشته باش اگه نمیخوای بگو نمیخوام با داد گفت نمیخواممم نمیخوامممم منم گفتم باشه گمشو قطع کردم بعدشم نه بهم زنگ زد نه بهم پیام داد منم دو روز بعدش بلاکش کردم در صورتی که تو تمام مدت دوستی تا حالا نشده بود بلاکش کنم...چندروزه از این اتفاقات میگذره و من دارم میسوزمممم از نمک نشناسی و بی ذاتیش😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببینید

شما اگه با ادم بی لیاقتی باشید ک عرضه نداره و بچس 

معلومه خیانت میکنه

چ دختر چ پسر

حس میکنه لیاقتتو نداره

این حرفا ک مغرور میشع برات و مبگه من تحفه بودم ک دوسم داستی چرته

طرف لایقت نبوده

خب شد بلاکش کردی

اینم بدون تو ب ی مرد بالغ نیاز داری

تو خانومی

پسر نباید ایقد بی عرضع باشه هی حمایتش کنی😂

2731

هیچ وقت صد خودتون رو واسه کسی ندارید تو یه رابطه.خوبی که از حد بگذرد...

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

ببخشید خواهر ولی خیلی خودمو کنترل کردم بهتون نگم ...برسرت  اخه این اشغال  چی داشته که همه وجودت واسه ش گذاشتی اگه یه تکه فقط یه تکه نون خشک جلو سگی مینداختی یه عمر جلو پات دم تکون میداد نه این لجن ببخشید عزیزم واقعا عصبی شدم معده م درد اومد حیف شما

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....

آخه این که هیچی نداشت چرا اینقد پاش موندی و حمایتش کردی اخلاقم که نداشت.الان با این کارت مغرور شده گفته آره من چه آدم بزرگی ام چه خوبم که این زن زندگیشو برام گذاشته.ولی یه روز پشیمون میشه عین سگ اون روز دیر نیست.متاسفانه زنها بیشترین ضربه روحی رو از شکست عشقی مییبینن  

نمونه دیگر از دختران مستقل که فاز ساپورت کردن پسر رو برمیدارن‌‌‌‌‌...

با پایین تر ازخودتون نرید تو رابطه ،کار می‌کنید و مستقلید تحت تاثیر اینستا نباشید که گشنه ها بیان طرفتون

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
2706