2752
2734

خواب دیدم رفتم ی امامزاده که قبلانرفتم اونجا مهرنمازبهم دادن مهرخالی  ازطرف خودامامزاده انگار دادن

بعد ی قسمت ازخوابم ی پسری ازآشناهاکه چندماهه متحل شده روخواب دیدم خوشحال بود شیرینی پخش میکرد مادرزنشم گفت دامادخوبیه برای دخترم همه چی فراهم میکنه

قبلادرواقعیت خواستگارمن بود من توخواب ناراحت شدم اب برداشتم گل های گلددن روکه یکم بعضیاش خشک بودن روآب میدادم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سایت چرت و پرت زیاد میاره و آدم نمی فهمه چه خبره من امروز کلی گشتم ولی تعبیر خوابم نبود

ما کتابش رو داریم ولی تک کلمه ای هست مثلا خواب مار دیدی میری قسمتی که مار داره نگاه میکنی توضیحات مختلفش می‌کنی

جوری نیست که خیلی دقیق بخواد خواب تعبیر کنه

مثلا برا مار ویژگی های ماره مهمه حتی رنگ مار و این چیزا اگه اشتباه نکنم برا هر رنگی از مار هم یه تعبیر مختلف داشت

یاعت ۴.۵ ازخواب پاشدم

نزدیک اذان بوده در واقع اذان هم گفته شده اون تایم

فکر میکنم خواسته بگه موردت خوب بوده جواب رد نباید میدادی

مگه مجردی و از خدا گله کردی که چرا هنوز مجردی و مورد خوب نیومده؟

ما کتابش رو داریم ولی تک کلمه ای هست مثلا خواب مار دیدی میری قسمتی که مار داره نگاه میکنی توضیحات مخ ...

من خواب دیدم طوفان شده و همه خونه ها خراب شده ولی خونه ی من سالمه اما کلی خاک نشسته رو وسائل خونه

من خواب دیدم طوفان شده و همه خونه ها خراب شده ولی خونه ی من سالمه اما کلی خاک نشسته رو وسائل خونه

صبر کن برم نگاه کنم ببینم کتاب تعبیره کجاست احتمالاً باید کلمه طوفانش نگاه کنم

اره گله کردم وهنوز مجردم وخواستکارندارم

چه جالب پس تعبیرش همینه خدا نشونت داده که مورد خوب بوده ولی خودت نخواستی 

بعدش هم احتمالا امام زاده و مهر نشون میده که برا خواسته ات باید بری اون امام زاده ای که خوابش رو دیدی نذری چیزی کنی و نماز بخونی با مهر خود امام زادهه بعد از خدا حاجت روایی بخوای 

البته این ذهنت منه ولی پیغام خوابه به نظرم واضحهه دیگه

مرسی😘

کتابه رو ندیدم ولی الان تعبیرش جست و جو کردم دیدم

اگر در خواب ببینید که طوفان خانه‌ها را خراب می‌کند، به این معناست که مشکلات مالی و اقتصادی در آن منطقه رخ خواهد داد. و از اونجایی که خونه شما سالم مونده نشون میده که به لطف خدا از این قضیه گذر خواهید کرد و آسیبی نمیبینید

2706