2752
2734
عنوان

مشکل جن*سی شوهرم لطفا بیایین دیگه بریدم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 14161 بازدید | 183 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقااااااا من فقط وسیله هستم نمیدونم چطور رامش کنم 

باش رک و پوست کنده حرف بزن ،بگو زن گرفتی ،اگه از من لذتی نمیبری ،منم عروسک جنسیت نیستم بشینی فیلم دیگه ببینی خودتو تو من تخلیه کنی ،،،البته این نظر منه که یکم مستقل و وحشیم،،خانمای نینی سایتی اصولا میگن ،،،چه اشکال داره بزار ببینه لابد 

2731
واقعا حس بدیه نمیتونم بگم خب بزار نگاه کنه چون می‌دونم موقع رابطه به خودت حس بدی میده و ته دلت میگی ...

دقیقا ذره ذره آب شدن خودم رو تو این زندگی به درد نخور دارم میبینم و کاری از دستم برنمیاد و جالب اینجاست یه جوری رفتار میکنه ک نمیتونم به بقیه ثابت کنم این همه بلا سرم اورده

[QUOTE=339414202]دقیقااااااا من فقط وسیله هستم نمیدونم چطور رامش کنم 

ولش کن اینو میخوای چکار    بجه نداری   مهریتو بگیر برو یه زندگی سالم ادامه بده این ارزش نداره بخدا دلخوش چی 

نازنین چون قر میده و لباس س ک سی میپوشه و دلبری میکنه اینم خوشش اومده، خب تو هم ابنکلرو بکن، شاید چون تو اینارو اننام نمیدی و سردی ازت خواسته، حالا تو انجام بده عکس العملشو ببین، شاید دیدی باهمین کارا رابطت عالی شد ، بالاخره امتحان کن شوهرته دیگه....

2706