2752
2734

من خودم دارم تو خونه میخونم یکم در حد حرفای معمولی بلدم تو خونه میشه کامل مثل زیان مادری یاد گرفت یا حتما باید برم کلاس؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر من شش سالشه الان انگلیسیو مثل زبان مادری و با لهجه ی نیتیو حرف میزنه😍

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2731
چجوری

از یکسالگیش کلا کارتون فارسی ندید و به جاش کارتون زبان اصلی طبقه بندی شده که آموزش غیر مستقیم هستن و اینکه مناسب سن و جنس بچه ها فرستاده میشه براش سفارش دادم

هر شش ماه کارتونهای جدید براش میگیرم و تا حالا روزی سه چهارساعت دیده

تقریبا دوساله که کامل حرف میزنه

الان پیش دبستانیه و حتی تا حدودی میتونه بخونه و بنویسه انگلیسیو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
خیلی خوبه که تو سن کم یاد بگیرن آفرین که بفکر آیندشین

ممنون عزیزم😍

بله این کمترین کاریه که میشه برا آینده ی بهتر بچه ها انجام داد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فارسی هم خوب حرف میزنه؟ یا ترکیبی

نه فارسیش هم عالیه

امسال میرفت پیش دبستانی اصلا تو حفظ سوره و شعر و این چیزا مشکلی نداشت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706