2733
2734

دیگه نمیکشم😐کمکککککککک

سه شنبه و چهارشنبه ۲ تا امتحان دارن هر کدوم۴۰۰ صفحه ان هنوز فقط یکیو خوندم اونم ۱۰۰ صفحه اش مونده از فردا هم باید برم سرکاااار

خدایا منو بکششش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

گل گفتی 

فقط منی که یکی از رفرنس هارو هنوز نخریدم که بخونم😶😂منو ببین به خودت امیدوار شو

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻
ناناعتییییییییی زیاااد😭گناه داریم

چمدون ببند لوازم آرایشی و ... بزار میام دنبالت بریم جایی که فقط خوشکلا رو راه میدن اونجا بریم تعطیلات 

اصلا و ابدا لایک نکنید ، اگه از نظرم خوشتون اومد ریپلای بزنید و بگید اینطوری بیشتر خوشم میاد. 

منم 😂منی که ده یازده تا امتحان عملی و نظری رو گذروندم و هنوز بالای ده تای دیگه اش مونده 🫠

فقط منتظرم این ترم تموم بشه 😂 و تمومی نداره لامصب ...

اینقدر امتحان دادم حالم به هم میخوره دیگه 

این جمله میمونه تا حماقتم رو فراموش نکنم !کاش میشد 🫀مو نشونت بدم تا ببینی چقدر تا ته وجودم ریشه کردی ولی نشد 🙃 دلم میخواد یه روزی خشممو روت خالی کنم ...تا دیروز همه جا اسم تو بود،یواش یواش همه چیز برعکس میشه 
خداروشکر این دوران رو پشت سر گذاشتم

منم اگه اینقدر بلند پرواز نبودم اینجوری الان جر نمیخوردم

میتونم حداقل بعد از ارشد بیخیال بشم مث زن های دیگه شوهر کنم و بچه دار بشمو پوشک عوض کنم نه اینه زیر درس پوشک خودمو عوض کنمممممم😭💔

گل گفتی  فقط منی که یکی از رفرنس هارو هنوز نخریدم که بخونم😶😂منو ببین به خودت امیدوار شو

بخدا باسنم پاره شده دیگه

هفته ی پیش ۱ امتحان این هفته ۲ تا هفته ی بعد یکی

اخه نمیدونم چرا باید اینقدر اذیت کنن  نمیکشم دیگه

2706