2752
2734
ماشین عمه عمو خاله دوست رفیق ماشینی بوده اکثرا که چند سال استفاده شده من ۱۵،۱۶ ساله گواهینامه دارم ...

مرسی عزیزم از اطلاعاتی که دادی خدا خیرت بده ایشالا 

دعا کن مسلط شم 😭

اره دگ چون اولشه دارم دیوونه میشم  اولین ماشینمه خریدم  خورد تو ذوقم حسابی 😩

ان شاا... بهترشو می خری

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم از اطلاعاتی که دادی خدا خیرت بده ایشالا  دعا کن مسلط شم 😭

دعا نداره

روزی یه ساعت بشینی پشت فرمون ماه دیگه این مشکلاتو یادتم نمیاد

یه سال دیگه لایی میکشی تو خیابون

دعا نداره روزی یه ساعت بشینی پشت فرمون ماه دیگه این مشکلاتو یادتم نمیاد یه سال دیگه لایی میکشی تو ...

واقعا ؟؟

به نظرت مربی بگیرم ؟ 

یا خودم هر روز یه ساعت کنار  بابام تمرین کنم ؟ 

2731
به نظرتون اگر گازشو کانل خالی کنم درست میشه ؟  راستش پشیمونم از دوگانه سوز خریدن عجله ای شد&nb ...

پراید بنده خدا مصرفی نداره که بخوای بهش گاز بزنی 

به نظر من ماشینای دوگانه یه بمب بهشون وصله خطر ناکه 

ماشینو تنظیم کنید رو بنزین کار کنه 

رو بنزین تنظیم کنم مشکل حل میشه؟

خب ببین شما اگه بخوای اول صبح ماشینو روشن کنی اول باید بزنی رو بنزین تا روشن بشه بعد که یه مسافتی رو رفتی بزن رو گاز واسه خاموش و روشن کردن ماشین بزن رو بنزین 

خب ببین شما اگه بخوای اول صبح ماشینو روشن کنی اول باید بزنی رو بنزین تا روشن بشه بعد که یه مسافتی رو ...

میشه کلا رو گاز نزنم ؟ 

رو بنزین بزنم دگ نمیخواد برا روسن شدن گاز بدم ؟ 

دلیل خطرناک بودن گاز سوزم لطف میکنید بگید چیه ؟ اگر گازش کامل تخلیه کنم بازم خطر داره؟ 

2706