2733
2734

تروخدا این تاپیکو جدی بگیرید خیلی میترسم خونی ب پا بشه تروخدا بهم گوش کنید کمکم کنید 

ازدواج دوممه ۲۲ سالمه شوهرم پارانوئید(اختلال روانی شدیددددددا بدبین )

دستمو میزاشت رو قران ، چاقو زیر گلوم میزاشت ، کتک دعوا تهدید ، میگفت بگو گذشتت چی بوده با کی حرف زدی

۳ ماه مجبورررررررررررررررررررم کرد بخدا 

گولم زد😔میگفت عشقم بهم تکیه کن😔من فقط میخام مراقبت باشم من رفیقتم بهم اعتماد کن زندگیمون درست میشه میگفت اگ برام بگی دیگ محدودت نمیکنم انقدددددددددددد مجبورم کرد ک براش گفتم

میدونید چی شد ؟؟؟؟؟😔

اشتباه کردی 

از همچین ادم مریضی بابد جدا شی 

: (بادبادک تنها همان قدر از آسمان سهم می برد که نخش به او اجازه دهد. اما خود را با خیال در زمین نبودن آرام میکند نگذار هیچ نخی به تو وصل باشد .نخ ها لایق عروسک های خیمه شب بازی هستند و بس .... ) ""چه میدونم"" .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر=/ خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت...٪^ا نمیدانم چرا ؛*هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هی من میگم زود ازدواج نکنید ک 22 سالگی ازدواج دوم کنین هی ملت اگاه ریختن سرم ن دختر باید 14سالگی شوهر کنه

یکی معلم بود میگفت میخوام ب بچه ها یاد بدم زود شوهر کنن! 

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد💠 من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

خب نمیدونست ازدواج دومته؟

خب توی ازدواج کارای....😶 میکنن دیگه

پی واسه چی ازدواج میکنن

به آدمی ک پارانوئید داره نباید زندگی کرد ک!

نباید اعتماد کرد ک!

نه به خاطرِ اینکه آدمِ بدیه به خاطرِ اینکه هیچ کدوم از رفتاراش دستِ خودش نیست🥲

جوابِ کسایی ک دلشون دعوا میخواد رو نمیدم و براشون آرزوی آرامش میکنم😊 تاپیک هایی ک به عقایدم توهین کنند(حجاب و پوشش و رهبری و نظام جمهوری اسلامی و ...) رو گزارش میزنم
انصافا کی وقت کردی تو این سن ۲ بار ازدواج کنی؟

زخم زبون کمتر بزنیم🥰

جوابِ کسایی ک دلشون دعوا میخواد رو نمیدم و براشون آرزوی آرامش میکنم😊 تاپیک هایی ک به عقایدم توهین کنند(حجاب و پوشش و رهبری و نظام جمهوری اسلامی و ...) رو گزارش میزنم
چى گفتى بهش؟

گفتم قبل تو با چن نفر دوست بودم در حد چت و عکس اینا 

اما ما کوردیم و این چیزا اینجا حکم کشتن داره

بخدا ی دخترو سوزوندن اخرش گفتن خودکشی کرده فقط چون دوس پسر داشت حتی باهاش بیرونم نرفته بود 

خیلی طرف ما سختتتتتتتتتت میگیرن منم ک ازدواج دوممه 

خلاصه بهش اعتماد کردم الان ب شوهر خواهرم همه چیووووووووو گفته😔😔😔شوهر خواهری ک اونم از ماست رو این چیزا خون ب پا میکنه😔😔😔من چیکار کنم دیگ ب کسی نگه ؟؟؟ اومدم خونه بابام دارم طلاق میگیرم😔😔چجوری میتونم جلوش بگیرم ؟ از چ راهی ؟ همینجوری ابروم رفته میگن ۲ طلاقه ولی حداقل خونی ب پا نشه وگرنه خودمو میکشم قبلش

این پارانوئید شوهر اولت بود یا دومت؟ ۲۲ سالته دوبار ازدواج کردی؟؟؟؟چه خبره

آدمی ک یه کاری میکنه خودش میدونه 

نیازی به یادآوریِ ما نداره ک!🥰

2706