2752
2734

من از یکی متنفرم ،فکر کنید این تنفر از علاقه به این حد رسیده بعد اکثر روزا سر راهم سبز میشه 😂یه جاهایی رو خودش میدونه اونجا هستم و رد میشه ولی یه جاهایی دیگه خودشم از نگاهش تعجب میریزه ،حق داره والا ...اینقدری که من این بشر رو میبینم همکلاسیای دانشگاهمو نمیبینم 😂حتی از الان ذوق دارم از این که بعد از این ترم و سه ترم دیگه بیشتر وقتش تو بیمارستانه و به ندرت میاد دانشگاه و من اون دو ترمم رو بدون دیدنش سپری میکنم،هر چند میدونم استاژر های محترم عصرا هم گاهی دانشگاهن یا کلاسای تئوریشون بعضیاش تو دانشگاهه ولی حداقل کمتر میبیننش ...اینقدر این قضیه ی سر راه هم بودنمون زیاد شده که جدیدا دوستم به شوخی میگه به خدا نصف کشیکاتونو هم بعدا با هم میفتین 🫤🤢

،

این جمله میمونه تا حماقتم رو فراموش نکنم !کاش میشد 🫀مو نشونت بدم تا ببینی چقدر تا ته وجودم ریشه کردی ولی نشد 🙃 دلم میخواد یه روزی خشممو روت خالی کنم ...تا دیروز همه جا اسم تو بود،یواش یواش همه چیز برعکس میشه 

حتی یکی از استادامون داشت اجازه میداد با پسرا برم یه کلاس عمومی رو ،من اوایل نمیدونستم اونم تو این کلاسه میگفت با این کلاسه بیای بهتره ولی خوب بعدا که اسمشو دیدم تو اون لیست بلند خندیدم 😂چون دقیقا تایمایی که من کلاس داشتم ،کلاس گذاشته بود برای خودش 😂نه که برنامه مو داشت اون موقع که با هم خوب بودیم ،از اون لحاظ 🙃ولی خوب نشد که بشه 😂و من یه تایم با یه تایم دیگه از پسرا رفتم و استاد اجازه نداد از جلسه ی بعدی باهاشون برم و خلاصه تو دانشگاه پخش شده ولی نمیدونم میدونه که من بودم یا نه 😂چون منو ندید اون روز ...

این جمله میمونه تا حماقتم رو فراموش نکنم !کاش میشد 🫀مو نشونت بدم تا ببینی چقدر تا ته وجودم ریشه کردی ولی نشد 🙃 دلم میخواد یه روزی خشممو روت خالی کنم ...تا دیروز همه جا اسم تو بود،یواش یواش همه چیز برعکس میشه 

حالا این بشر به طرز عجیبی از دخترا فراریه ،همیشه ی خدا میفته تو دخترونه ترین گروه ها 😂حتی سر این موضوع بیشتر وقتا از دستش بر بیاد جا به جا میکنه 😂ولی از امروز صبح که انداخته بودنش با اون گروهی که کلا دو سه تا پسر داره دارم میخندم ،جام خالی که حالتاشو ببینم 😂تنها باری که دیدم به دختری بچسبه با من بود 😂اونم بعد از کلی دوستی و ...حتی تو یکی از فیلمای دانشگاه که اتفاقی دیده بودمش ،حاضر بود با فاصله وایسه و نبینه تا به دختری برخورد نکنه حالا من یه چیزیم ب عکس ایشون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیشتر اوقات گروهم با پسراست ،مشکلیم با هیچی ندارم یعنی من کلا بچه ها رو ،واقعا بچه میبینم ولی خوب اون کلا فکرای نادرستی داشت اوایل از این بابت و نصف مشکلاتمون از این جا شروع شد ،کم مونده بود بگه با همه میپرم 🫤 یه سری براش کامل توضیح دادم که چی به چیه ،اونموقع نمیدونستم ولی الان میدونم که دوستاش هستن و میگن براش یه سری چیزا رو ...اوایل توهم زده بودم ولی میدونم الان که امتحانم میکنن و زیر نظرم دارن 🫤

2731

اواخرم که دعوا میکردیم ،همون روز آخری که دعوامون شد و قطع ارتباط کردیم چون اون درگیر مشکلاتی شده بود و حاضر نبود بهم بگه ...اون وسطم برگشت بهم گفت یه مدت با هیچکی جلو نرو ...🫤به حرف هیچکسی گوش نکن و ...آخه به تو چه ....به تو چه ...گند زدی به بخشی از زندگیم ،هر چی دلت میخواست درباره ام فکر میکردی در حالیکه این وسط من فقط به تو فکر میکردم ،این همه آدم دورم بود ،فکر و ذکرم شده بود تو که تهش کم مونده بود توهین کنی بهم !و بعدش که فهمیدی ماجرا از چی قراره تغییر رویه بدی !و خیالت راحت باشه هر وقت بخوای بیای جلو دیگه من هستم ...

شیطونه میگه اگه یکی به دلت نشست و اومد جلو ،تو هم برو جلو و دیگه بهش فکر نکن یا اون آدم جدیدی که پیدا کردی رو ببر جلو ولی نمیشه ...اعتماد ندارم ،ازشون میترسم ...اولین اشتباهم اینجا بود که افتادم تو این مسیر که فکر میکردم بچه نیست ...ولی اونم خیلی بچه ست ،درونش بچه ست ...گفت منو بشناسی طرز تفکرت عوض میشه ،شناختنش باعث شده گاهی به اندازه مجموع تک تک موهای پرپشت اون و خودم  ازش متنفر بشم 😂