2752
2734
عنوان

بله برون داییم😶😵

423 بازدید | 18 پست

امروزه ساعت یک بعد از ظهر باید بریم خونه عروس  من نه لباس مناسبی دارم و نه امادم که برم از یه جایی هم میگم بمونم خونه درس بخونم بهتره 

ولی مامانم میگه اینجوری نه میتونی راحت درس بخونی و هم بعدا پشیمون میشی که نرفتی  نظر شما چیه 

برو

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                       goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

بله برون دایی یه باره برو

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
 لباس رو چیکار کنم ؟همه شیک و پیکن اونوقت من ......

همین الان پاشو برو لباس بخر تاکید میکنم همین الان موهاتم بباف یا گوجه ای خودت درست کن آرایشتم یه کرم پودرو رژ بزن درهمین حد زیاد سخت نگیر

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
جمعس و کسی نیست 

چرا تهرانی؟

بروپاساژی جایی

2706