2733
2734

سلام 

یه پسر جوان تقریبا ۳۰ ساله تو خانواده مون هست 

که ایشون مدتیه بیماری پانیک اتک دارند و خب حالشون هم خیلی بد میشه 

خانواده ش مخصوصا مادرش خیلی بهش محبت میکنند خیلی حمایتش میکنند اگرچه که قبل بیماری هم بهش محبت میکردند

ناشکر نیستم ولی میگم خوشبحالش که انقدر خانواده ش دوستش دارند برعکس من که حسرت محبت مخصوصا از طرف مادرم به دلم مونده🥲🥲🥲

میگم کاش من جای اون بودم مطمئنم با وجود چنین خانواده ای تحمل پانیک کار سختی نبود

کاش من جاش بودم

امضام 👈لطفا واسه سلامتی همه و شفای بیماران و عاقبت بخیری همه دعا کنید❤️یا امام رضا(ع)❤️ برای رسیدن به هدفم دعا کنید.🌹🌹🌹 ممنون 💐 🇵🇸🇵🇸🇵🇸  👈 خواهش میکنم درخواست دوستی ندید ممنون

کیف دنیا رو میبره انگار نه انگار مریضه

امضام 👈لطفا واسه سلامتی همه و شفای بیماران و عاقبت بخیری همه دعا کنید❤️یا امام رضا(ع)❤️ برای رسیدن به هدفم دعا کنید.🌹🌹🌹 ممنون 💐 🇵🇸🇵🇸🇵🇸  👈 خواهش میکنم درخواست دوستی ندید ممنون

ببخشید ها خیلی ببخشید

ولی اوسگلی

سلامتی هرکس از همه چیش مهمتره

هیچوقت مشکل نداشتی بدونی چقد سخته وقتی از درون داغون باشی

اونوقت دیگه بیرون هیچ اهمیتی نداره همه مال و اموال و محبت دنیا رو داشته باشی به یه لحظه سلامتی نمیارزه بچه جون

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببخشید ها خیلی ببخشید ولی اوسگلی سلامتی هرکس از همه چیش مهمتره هیچوقت مشکل نداشتی بدونی چقد سخته ...

مطمئنم با وجود اون خانواده مریضی براش قابل تحمل تره

ورزش میکنه سرکار میره گردش و تفریح میره خلاصه حسابی حال میکنه خانواده ش رفیقشن

چ حرفای عجیبی میشنوم توی سایت خواهر من پانیک داره خانوادم الان خیلی هواشو دارن ولی دلیل همین پانی ...

خانواده ش از همون اول حمایتش میکردند

یه اتفاق خیلی بد برای دوستش میفته ایشون هم انقدر نگران بوده که اخر پانیک میگیره

اشتباه نکن. وجودت سلامت باشه عزیزم. مراقب سلامتیت باش.

والا منی که انقدر دارم سختی میشم حتما یه مریضی میگیرم که پانیک جلوش چیزی نباشه

هر روز صبح با باباش میره پیاده روی باباش ۶۰ و خورده ای سالشه ولی رفیق پسرشه انگار هم سن همند پس که باباهه درکش میکنه همینطورم مامانش

خدا نکنه عزیزم ❤️ 🌻  آنقدر ناامید و بدبین نباش

برام دعا کنید

مطمئنم با وجود اون خانواده مریضی براش قابل تحمل تره ورزش میکنه سرکار میره گردش و تفریح میره خلاصه ح ...

تو از درونش خبر نداری

همین که خودشو سرگرم میکنه یه جورایی فرار از شرایط و میخواد به آرامش برسه

تویی که حالت خوبه و همه چیت اوکی ناشکری و به جای ورزش و کار و سرگرم کردن خودت چشمتو‌ دوختی به مریضی و زندگیت و سلامتیت لذت نمیبری

چشمای من یه مدت مشکل پیدا کرده بود نمیدیدم خیلی تار میدیدم توده بود تو سرم

رفتم کنار یه بوته سبز که توش یه چی قرمز بود

گفتم خدایا من نعمتی داشتم به اسم بینایی و ازش لذت نمیبردم آخ که چقد دوست دارم این گل قرمزو دوباره با وضوح ببینم

وقتی عمل کردم چشام خوب شد.هربار از یه چی ناراحت میشدم میگفتم ببین تو چشم داری و میتونی ابرای آسمون درختا و گلا‌ رو ببینی پس زر نزن بشین از زندگی لذت ببر

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد
تو از درونش خبر نداری همین که خودشو سرگرم میکنه یه جورایی فرار از شرایط و میخواد به آرامش برسه توی ...

مطمئنم من انقدر که دارم عذاب میکشم آخر یه ام اسی چیزی میگیرم که پانیک جلوش سرما خوردگی باشه

انشاءالله شما همیشه سالم و سلامت باشید

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السوء  إلهی به ...

قربانت انشاءالله شما هم همیشه سلامت و موفق باشید

ممنون از شما

2706