2752
2734

ادم میگه گشت و گذاراشو کنه بعد بچه دار بشه من از اول ازدواجم این بچه مزاحمم بوده

یروز مادرش رفت مسافرت این بچه دوروز پیش ما بود با خودمون هرجا میرفتیم میبردیمش .

حالا شوهرم یادگرفته هرجا میریم زنگ میزنه مامانش میگه خواهرمو اماده کن میبرمش گردش😡

ثوصیثه صوثیص

😂😂😂

خدا می گوید نگو بدون آن نمی توانم زندگی کنم ، تو را بدون آن هم زنده نگه می دارم وفصل عوض می شود ، سایه درختانی که سایه می افکنند خشک می شود ، صبر لبریز می شود، یار را که جان و دلت بود غریبه می شود و ذهنت متعجب می شود ، دشمن برمی خیزد و تبدیل به بهترین دوستت می شود ، دنیای غریبی است هر چیزی را که می گویی نمی شود اتفاق می افتد ،می گویی نمی اُفتم ، می افتی ، سقوط می کنی ، عجیب ترینش هم این است می گویی مردم اما زنده می مانی...:)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به همسرت در کمال آرامش بگو میخوام گاهی هم تنها باشیم آخه با بچه همه ش نمیشه که

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️

اصلاقابل تحمل نیست این رفتاریه باردیگه شوهرت زنگ زدبگومن نمیام بروباخواهرت بچرخ .فردای روزخدایی نکرده کوچکترین اتفاقی برااین بیفته مادرشوهرت چنان مدعی میشه که بیاوببین

2706