2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
از نظر روانی آنرمالن تو یه محله بودیم که پر بود از هشترودی خدا لعنتشون کنه🤢

این حرف شما یعنی چی؟ اولا نمیشه گفت شما یه نفر هشترودی اینطور دیدی همشون اینطورین.دوما هم حرف دهنتو بفهم شما اگه از هشترودیا خوشت نمیاد چرا میزنی رو تاپیکش

و اینکه بنظرم توهین به اهل یه شهری واقعا بی شخصیتیه محض هست و طرف اصلا درس شخصیت و اخلاق ندیده

خودت کجایی هستی؟انگار تو هم آنرمالی😑😏

اولا خودتو پاره نکن من بر اساس چیزی که دیدم تا حالا ندیدم کسی رو ندیده بودم رو پدرش چاقو بکشه تا حالا ندیده بودم کسی رو برادرش چش داشته باشه اتفاقا محله ای زندگی کردیم که اهل این شهر بودن واقعا یه مشت غربتی وحشی دریده و پر رو  بشدت فضول که تا دستشویی رفتن همسایه امارشو در میوردن 

در ضمن تو اگر خوب هستی لزومی نداشت بهت بربخوره خودت کاملا میدونی هم شهری هات چ جوری ادمهایی هستن واقعا یعنی یه چیزهایی ازشون میدیدم که مغزم سوت میکشید بدترین روزهام زندگی با این وحشی ها بود 

لزومی هم نمیبینم باهات بحث اضافه کنم اگر همشهرهاتو نگاه کنی میفهمی چی میگم در ضمن نمیگم همه اشون اکثرا همین بودن 

اولا خودتو پاره نکن من بر اساس چیزی که دیدم تا حالا ندیدم کسی رو ندیده بودم رو پدرش چاقو بکشه تا حال ...

اولا فعلا تویی که داری خودتو پاره میکنی دوما هم محله شما محله نبوده که اینجور اتفاقا افتاده تو خود هشترود من این چیزا رو نمیبینم حالا شما دیدی شاید محله تون مشکل داشته بعد آدمای اون محله هم وحشی بودن رو تو اثر گذاشتن تو هم وحشی شدی که اومدی اینطور صحبت میکنی 

قبول کن کارت اشتباهه و هیچ موقع به آدمای یه شهر توهین نکن

منم هشترودی ام خودم اونجا ب دنیا نیومدم اونجا هم زندگی نمیکنم ولی میگن پدر کجایی باشه بچشم مال اونجاس

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا میکنید بچم صحیح و سالم به دنیا بیاد❤️