2733
2734
عنوان

استرس نهایی

219 بازدید | 24 پست

بچها دوشنبه امتحان دارم .خیلی استرس دارم .نگرفتن کارت ورود به جلسه ی طرف .هنوز ۷درس دارم .تا کتابا تموم کنم .

هنوز ریاضی م و زبانم  مونده برا مرور .لطفا راهکار بدین برا ماهش استرس .اونایی که امتحان نهایی(۱۲دهم) دادن جو ش جچوره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

منم نهایی دارم😑 من استرسش ندارم من تلاشمو میکنم هر چی شد شد دیگه😁 چندمی؟ برای دهم یازدهم امسال قراره خیلی اسون بگیرن نسبت ب نهایی ۱۲ چون نهایی ۱۲ خیلییی سخت و سنگینه ولی چون دهم یازدهم قراره اولین بار بدن اسون میگیرن قرار شده تصحیح اوراق هم دستی و درون استانی باشه

منم خیلییی استرسشو دارم میخوام زارر بزنم حالم خیلی بده با وجود اینکه درسم درکل بد نیست اما استرس دارم خیلییی

🔴کاربری دست چند نفره که البته بیشتر دست صاحب اصلیه🔴کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍      عاشق جمله کورد و بلوچ برادرن هستم و بهش معتقدم🤝🏻🤍هرچند تمام اقوام ایران تو دلم جا دارند و برام عزیزند🤍
من از شدت استرس دستام میلرزه دیشب بالا میوردم

من دستام یخ میکنه و یه استرسی که مثل اون جمله که میگه دلم هوری میریزه دقیقا هرحلصه که یادش میفتم همینجوری میشم

🔴کاربری دست چند نفره که البته بیشتر دست صاحب اصلیه🔴کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍      عاشق جمله کورد و بلوچ برادرن هستم و بهش معتقدم🤝🏻🤍هرچند تمام اقوام ایران تو دلم جا دارند و برام عزیزند🤍
2706