2752
2734

من خواستگاریم سنتی بود ولی دو سال نامزد بودیم بدون عقد برای آشنایی خیلی عاشق هم شدیم و بعدش که دیدیم به درد هم میخوریم عقد کردیم و ازدواج کردیم همسرم میگه خیلی دوستم داره ولی من همش حس میکنم به زور منو گرفته و فکر میکنم اگر. از قبل دوست بودیم عشقش بهم بیشتر بود اشتباه میکنم ؟

فقط 44 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢

قبلا ک دوستش داشته باشی و با دوستی ازدواج کنی خیلیا بودن ک بعدا تو زندگی شوهرشون شکاک شده یا سر دوستی قبل ازدواج مشکل داشتن ک خوب بودی با من نبودی بعدا فلان میشی و اینا

ب نظرم سنتی ک بعدش عشق ب وجود میاد پایداره و همسرت دروغ نمیگه دوست داره 

جان منی❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله اشتباه میکنین

برای هر شخصی ی جور رخ میده

چه عشق هایی قبل از ازدواج بودن که بعد از ازدواج متوجه شدن توهمی بیش نبوده

پرنده ای که مقصدش پرواز است،از ویرانی لانه اش نمی هراسد:)
2731
من حس میکنم ازدواج عشقو کمرنگ تر میکنه نظر منه البته

من ازدواج کردم پر رنگ تر شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢
بله اشتباه میکنین برای هر شخصی ی جور رخ میده چه عشق هایی قبل از ازدواج بودن که بعد از ازدواج متوجه ...

واقعاً ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبل ازدواج فکر میکنم پایدارتذه بغد ازدواج تازه مشکلات شروع میشه ادم عشق و عاشقی از سرش میپره

آهان 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ازدواج کردم پر رنگ تر شد

کلی گفتم

شما استثنا بودین

یکی میگفت فک کنم تو همین نی نی سایت

فامیلشون 7_8 سال با هم دوس بودن عاشقانه

ولی به محض اینکه ازدواج کردن رفتن زیر یه سقف سرِ چند ماه جدا شدن🤷

💙هوتنِ من 👈🏻هوژینِ من❤

ببین عشق بعد ازدواج وجود نداره ! دوست داشتنه فقط !

عشق یعنی نرسیدن!

چند تا دوستام رسیدن میگفتن عادی شده فقط ا ماه خوب بود !

نی نی یار زومه؟!.آره زومه ..آره زومه ..نی نی یار رو کاربری من همش زومه 😁😁😁
2706