2733
2734
عنوان

بچه فامیل

263 بازدید | 40 پست

از خود فامیل اعصاب خورد کن تر بچه هاشونناینکه اومدن ۱۳ روزه موندن و قصد رفتنم ندارن کاری ندارم ولی امروز ساعت ۵ بیدار شدن که ما بریم بهشت زهرا و میایم برگشتن بچشون انقدر جیغ و داد کرد اصلا نمیگه این بدبختا خوابن منم هیچی نگفتم حالا بچشون اومد شروع کرد پنکه رو هی روشن خاموش کردن ۲۰ بار اینکارو کرد اخر من بش گفتم نکن عه خرابش میکنی پریروزم بچشون توریمونو خراب کرد اخه بعد بچهه نیم وحبی به من میگه بخواب تو حرف نزن کاری نداشته باش منم گفتم یعنی چی چه طرز حرف زدنه مسخره بعد تازه مامانش بدش اومد😐 که چرا با بچه من اینجوری حرف زدی الانم که مارو بیدار کردن خودشون گرفتن خوابیدن برقارم خاموش کردن میمونه تااا ۲ ظهر که بیدار شن منم کلی جزوه رو دستم باد کرده که تو تاریکی نمیشه نوشت😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عیییی توام مثل خودشون رفتار کن برقارو بگیرون و جزوتو بنویس  تا پاشن برن

دیشب بم میگن امتحانات کیه میگم همین پس فردا میگ ن امتحانای اصلی منم گفتم اصلی و فرعی نداره همین فردا ولی بازم به چپ گرفتن تو امتحانا میخوایین بمونین من نمیتونم درس بخونم عاصی کردن دیگه

خداوند صبر بهت بده خونه کسی یا کتابخونه برو که بتونی جزوت بنویسی نمیگم برق روشن کن چون مطمئنم شر دنب ...

اره اتفاقا ۳ روز پیش شر به پا شد کلی با مامانم دعوا کردن هیم از کنار من رد میشه غیر مستقیم به مامانم توهین میکنه منم خیلی دارم بزرگی میکنم که جواب نمیدم ولی اون روم داره میاد بالا دیگه