2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

چه خوشگله ...

من آبی کاربنی زدم 😂

و خوب دوستش میدارم 😁این هفته کلا میخوام با آبی سر کنم 😅ولی خوب چون ناخنام کوتاهه و بی حوصله لاک میزنم به خوشگلی لاک تو نیست 😁

🤍🩶🖤
چه خوشگله ... من آبی کاربنی زدم 😂 و خوب دوستش میدارم 😁این هفته کلا میخوام با آبی سر کنم 😅ولی خو ...

عزیزدلم چشات خوشگل میبینع🥰😉نه چرا خوشگل میشه اونطور ب خودت تلقین نکن

خودت تو خونه لاک میزنی؟یا میری آرایشگاه؟

منم قبل این همش کراش زده بودم رو فرنچ سفید با پس زمینه همین ناخن دومی سرخابی ک پس زمینش زدم ولی دیگه دیروز دلم یهویی سرخابی خواست🥺🥲😂🤣🤦🏻‍♀مانتو سرخابی هم پوشیده بودم با شال طوسی سرخابی اوووعفففف😁😂😎🥶😍اصلا ی چیزی ناخن کارم میگفت از کجا میدونسی میخای لاک سرخابی بزنی ک مانتو این رنگی هم پوشیدی😂

چه خوشگله ... من آبی کاربنی زدم 😂 و خوب دوستش میدارم 😁این هفته کلا میخوام با آبی سر کنم 😅ولی خو ...

آبی کاربنی هم عاااشقشممم تا حالا هم نزدم ولی اتفاقا همین دیروز داشتم به این فکر میکردم بعد اینکه از پروسه سرخابی دراومدم بیرون برم آبی کاربنی بزنم😂😎😍

عزیزدلم چشات خوشگل میبینع🥰😉نه چرا خوشگل میشه اونطور ب خودت تلقین نکن خودت تو خونه لاک میزنی؟یا می ...

خودم 😅کلا خودکفام 😂یه کم رو ناخنای کوتاه و عادی لاک بد در میاد ولی خودم خوشم میاد 😁

جدیدا چتری زده بودم موهامو هر کی میرسید میگفت کدوم آرایشگاه زدی اینو چه خوب در اومده 🤣در حالیکه خودم کارشو انجام دادم 😁خودمم باورم نمیشد چون سری آخری گند خورده بود به موهام و به ایناروس تبدیل شده بودم توسط مادر 😂

فرنچم خیلی خوشگله 🥺خیییلییی،ذوق میکنم میبینم 

چه باحال 😁

🤍🩶🖤
آبی کاربنی هم عاااشقشممم تا حالا هم نزدم ولی اتفاقا همین دیروز داشتم به این فکر میکردم بعد اینکه از ...

امتحانش کن ،کلا به نظرم طیف رنگای آبی ارزششو داره مثل لاجوردی و آبی کاربنی و فیروزه ای و اینا ...

🤍🩶🖤
امتحانش کن ،کلا به نظرم طیف رنگای آبی ارزششو داره مثل لاجوردی و آبی کاربنی و فیروزه ای و اینا ...

حتماااااا میزنم من کلا تقریبا همه لاکهارو زدم سبز سیدی هم عالی بووووددد😍یادش بخیر

2706