2752
2734
عنوان

تا حالا لوازم آرایشی مارک زدین ب صورتتون ؟😭💔

| مشاهده متن کامل بحث + 2011 بازدید | 124 پست
من چندبار رژ لورآل اصل فرانسه خریدم بافتشون عالیه یه بوی محشری دارن واقعا ارزش خرید داره اخیرا هم یه ...

ممنون عزیزممم واسه راهنماییت

من و این حال خرابم ، تو و این خنده ی بیخود😏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

موندگاریش خوبه؟

من جامدشو گرفته بودم ....فرق با رژای دیگم نداشت تو ماندگاری ، بوش عالی بود و سبکیش 

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
خیلی مارک خوبیه جز بهترین برندهای ایرانیه دقیقا خارجی ها معلوم نیست توش چیه تازه ایرانی مطابق با ا ...

میدونی ما خودمون تو کار تولید ظروف آرایشی هستیم ،باورت نمیشه چقدر ظرفای لوازم آرایشی برند رو میارن میگن از این میخوایم،بعدم میبرند توش رو پر میکنند به عنوان برند می‌ریزند تو بازار 

می‌دونم کرم الارو تو قم پر میشه

2731
شاید باورت نشه ولی حتی تو خیابون که داری میری کاملا معلومه کی رژ گرون تری زده واسه کی مارکه  م ...

از بقیه لباس و تیپشون میفهمید یا از خود رژ ؟

رژه چطوریه قیافش ک میفهمید🥺

برندش چی بود 

الان خونه نیستم. حتما تا رفتم برات میفرستم

ببین تفاوت خیلی زیادی نداشت به نظر من

فقط مخملی تر بود و ماندگار

من رفتم بخرم بیشتر تأکیدم رو این بود که رژ لبی می‌خوام که اصلا سرب نداشته باشه چون باردارم.

میشه مارکشو بگی ؟ ک دیگه نخریم ؟ چ تعریفی میکردن ک نبود ؟ یه سوال دارم ممنون میشم جواب بدین . مثل ...

این بود البته خود طرف فقط فروشنده بود و دوستش جنساشو از اونور میفرستاد این بفروشه و میگفت اصله و واقعا مثل اینکه بود ولی اصلا به قیمتش نمیارزید، بهم گفتن مژه ها رو از اینی که الان هست خیلی بلندتر میکنه درحالی که کیفیتش درحد ریمل چهارصد تومنی بود یا حتی پایین تر

من دوست داشتم مژه هام بطور طبیعی وقتی ریمل میزنم یکی دو درجه بلندتر و حالت دار تر شه تاحد امکان فقط

وگرنه با نصف این هزینه میشه بهترین لوازم ارایشی و گرفت کاری که خودم اکثروقتا میکنم

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 
وای من هشت سال پیش ی ریمل خریدم 200 باورت نمیشه یکماه نشد استفاده کنم😐 ار اون موقع تاحالا ریمل ارزو ...

ریمل کلا فیک زیااااده . یعنی اونقدری ک ریمل فیک هست رژ فیک نیست 

زمین تا آسمون تفاوتشون هست دستت بگیری از بسته بندی و بوش و کیفیت و رنگش میفهمی و دیگه نمیتونی سراغ م ...

حتمااا میخرم اما نمیدونم چی بخرم!

شما چی خریدید تا حالا ؟

رژ لب لورال ، هدی بیوتی ، مک 

من خودم رژ لب نمی‌زنم چون حس میکنم بهم نمیاد ، ولی اینا رو امتحان کردم ، پیگمنت بالایی دارن و ماندگاری عالی ، یجوری نرم روی لب میشینن احساس نمیکنی برخلاف رژلبای دیگه چیزی روی لبته 

بارون متوقف میشه ، شب میگذره .. درد و رنج محو میشه ولی امید هیچوقت اونقدر گم نمیشه که نشه پیداش کرد ..🌱

شیگلمم لا قیمت مناسب چند تا لیپ گلاس قشنگ داده ها اونام بد نیستن 

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)