2733
2734

بی کسی چقدر بده خواهرمم تو ی شهریم ۳هفتس نیومده الان موندم نهار چی بخوریم شوهرم بیاد درست کنه زندگیم سخت شده کاش میشد بلند بشم

خدای مهربونم تودلیمو صحیح وسالم بهم برسون🙏🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بی کسی سخته...

ولی غذا رو باید همسرت یا درست کنه یا از بیرون بگیره...

مسوولیت زندگی‌تون رو برعهده بگیرید!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

خیلی سخت .ولی خیلی مراقب خودت باش من روز سه زایمان بلند شدم داغون شدم افتادگی رحم گرفتم وووو

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..

همسایهدای ،دوستی ،مادری هیییچکسسسس نیست ازش بخوای بیاد چند وعده برات درست کنه؟؟

این وسطا گاهی از بیرون غذا بگیرین تا این روزا بگذره

غصه نخور عزیزم ،درست میشه 

لطفابرای رفع مشکلات مامان مهربونم صلوات بفرستید دوستای مهربونم،من ب نفس های گرم شما ایمان دارم❤
عزیزم فقط خودت وشوهرت توقع ازهیچکس نداشته باش اینجوری براخودت سخت میشه

توقع ندارم ولی مگه همیشه ادم گرفتاره؟ الان ک عمل کردم به خواهرم ونزدیکام نیاز دارم بعدش میخوام چکار 

بی کسی سخته... ولی غذا رو باید همسرت یا درست کنه یا از بیرون بگیره... مسوولیت زندگی‌تون رو برعهده ...

تاحالام همین کارو میکردیم دیگه