2733
2734

آره من تازه گرفتم

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بچه ها برا من میزنه کارت صادر نشده 

الان رفتم تو سایت زده بود به خاطر حوزه بندی اینطور میزنه و تا ساعاتی دیگر قابل مشاهده هست جای نگرانی نیست

امیدوارم زودتر کارتامونو آپلود کنن بابا خسته شدیم

چجوریییی

از این قسمت

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
فارغی؟

نه در حال تحصیلم یازدهمم

اونایی که فارغ التحصیل و بالای۱۸سالن نمیتونن برن اینجوری

نمیدونم فقط میدونم اینطوری گفتن🔴 #اطلاعیه | چنانچه دانش آموز نتوانست از پنل کاربری خود وارد مای مدیو شود از روش زیر اقدام نماید:

1⃣ ورود به مای مدیو

2⃣ وارد کردن شماره ملی پدر و گزینه ورود عموم

3⃣ در پنجره دولت وارد کردن شماره همراه ولی و کد امنیتی و گزینه ارسال رمز یکبار مصرف

4⃣ دریافت کد ارسال شده و وارد کردن آن و گزینه ورود با رمز یکبار مصرف

5⃣ در پنل کاربری پدر سمت چپ نمایش فرزندان و انتخاب دانش آموز و ورود به پنل کاربری

6⃣ گزینه افزودن و قسمت کارت و انتخاب کارت آزمون نهایی و چاپ کردن آن برای ورود به جلسه آزمون به همراه کارت شناسایی معتبر (شناسنامه‌دار عکس دار) اطلاعیه درج شده در سایت

ــــــــــــــــــــــــ

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
بچه ها برا من میزنه کارت صادر نشده  الان رفتم تو سایت زده بود به خاطر حوزه بندی اینطور میزنه و ...

از پریروز تا حالا دارن میگن تا ساعاتی دیگر😐

اندر احوالات ماناگفته هاست..خاموشم و[ غم ] دراستخوانم میگدازد.....🖤🥀