2752
2734
عنوان

کارت ورود به جلسه نهایی

296 بازدید | 25 پست

سلام دخترها و پسرهای گل سایت

کارت نهایی صادر شده ممکن برای چند نفر صادر نشده باشه اصلا نگران نباشید سایت اختلال داره صبر کنید تا شب دائما امتحان کنید انشالله مشکلی پیش نمیاد

بچه های عزیز اگه ادرس حوزه رو بلد نیستید حتما حتما حتما امروز یا فردا برید چک کنید که روز ازمون اذیت نشید

1_حجاب رو رعایت کنید چون دم درب حوزه نخوان تذکر بدن و اعصاب شما بهم بریزه

2_جایی که قراره بشینید و چک کنید شماره صندلیتون و اسمتون

3-یکساعت قبل ازمون از خونه حرکت کنید تا دیر نکنید چون بعد بسته شدن در حوزه دیگه راه نمیدن

4-چندتا خودکار مشکی که یکبار و نوک همه یکشکل باشه استفاده کنید چون موقع تصحیح اگه تا یه جا خودکارت نازک یهو کلفت بشه به منزله تقلب رد میشه

5-خارج از کادر یا ادرس پایین صفحه و اینا نزنید

6-امسال سوال ها تک به تک چک میشه پس حتما حتما به شماره سوال ها دقت کنید

7-موبایل گرون قید اپل واچ ایرپاد نبرید چون ممکنه گم بشه و مسئولین حوزه مسئولیتی ندارن در حفقظ اشیا شما

8-کارت ورود به جلسه و شناسنامه خودتون و روز قبل ازمون جلو دست بذارید

9-ابداااااااااااااااا اون قسمت که نام و نام خانوادگیتون و نوشتن چروک خیس خط خطی نکنید 

اگه سوالی دارید در خدمتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
پارسال به ما گفتن خودکار مشکی نوک پهن  بعد من خودم دستخطم درشته جای جوابا هم خیلی کم بودن نصف ...

رو خطت کارکن وچیک تر بنویس اصلا اصلا از خیر یک سوال نگذر همه سوال ها باید کامل جواب بدی

2706