2752
2734

من خودم الان حساب کردم آدم ده تومن اجاره بده تو تهران اونم سمت جیحون اینا میمونه ۱۵ پنج تومن میره خرج شکم میمونه ده تومن از اون ده تومن هم پنج تومن هم قسط و قرضه میمونه پنج میلیونه دیگه که واسه دکتر و اینترنت و چیزای دیگه یعنی عملا هیچی نیست من تهران نیستم و اطراف تهرانم حقوقم رو گرفتم ۲۵ اینا اما واقعا چیزی بنظر نمیاد واقعا موندم چجوری بعضیا با حقوق ده تومن تهران زندگی میکنن البته بنظرم ماهی پنجاه میلیون هم خیلی کمه برای زندگی تو ایران ولی خب موندم چی بگم

من خود واقعیمم نمیتونم جلوت فیلم بازی کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
هر چقد حقوقت بیشتر باشه خرجتم بیشتر میشه  حقیقتا خیلی کم پیش کسی از حقوقش راضی باشه

الان اینایی که من گفتم جزو خرج های اضافی بود ؟انصافا یک کارگر تو تهران ماهی ده میلیون حقوق میگیره هفت تومن اجاره میده چطور با سو‌ تومن زندگیش رو اداره کنه؟

هر چقد حقوقت بیشتر باشه خرجتم بیشتر میشه  حقیقتا خیلی کم پیش کسی از حقوقش راضی باشه

پدر دوست من  پالایشگاه کار میکنه

خونه ویلایی چند صد متری رایگان هم تو یه شهرک با امنیت سرویس رفت و آمد رایگان و .... دیگه دارن ۱۰۰ میلیون حقوقشونه بازم راضی نیستن

ما دیگه چی بگیم

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
شاید ۱۰ م اجاره و ۵ م قسط و ندارن

برو آگهی ها رو نگاه کن هفت تومن اجاره کمتر نداریم اونم پایین شهر و با این وضع زندگی همه قسط دارن حالا به نوع های مختلف 

پدر دوست من  پالایشگاه کار میکنه خونه ویلایی چند صد متری رایگان هم تو یه شهرک با امنیت سرویس ر ...

خب واقعا آخه اقتصاد ما خیلی ضعیفه الان ده قلم جنس نا چیز میشه یه میلیون ،الان صد میلیون پول یه گوشی آیفونه یا ده تا گوشی لمسی واقعا پولی نیستش شاید ده سال پیش پول خیلی زیادی بود ولی واقعا الان هیچی نیست 

2706