2733
2734
عنوان

پسرم خوب نمیشه که نمیشههه😭😭

223 بازدید | 14 پست

پسرم یک هفته است سرماخورده دو روز اول تب داشت بعد از روز سوم سرفه های وحشتناک چرکیش شروع شد بینیش عفونت کرده الان سه شبه با دهن نفس میکشه چیکار کنم دکتر هم بردم دوبار 

چه شربتی بدم زود خوب بشه ۲۲ ماهشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تو یک هفته دو بار دکتر؟؟ باید دورش بگذره؟؟ بینی چطوری عفونت میکنه؟؟ داروهای دکتر و بهش بده بهش حتما مکملی که دکتر داده بده   سوپ مرغ هندونه و سیب حتما بهش بده براش دمکرده آویشن درست کن با نبات بده بخوره 

منظورم خلطه پسرم آبریزش داره اونم نه آبریزش ساده از بینیش عفونت میاد

عفونت نیست ویروس جدید همینه حدود ده روزم طول میکشه خیلی آزار دهندس اما کاریش نمیشه کرد فقط اگه دوباره تب کرد ببرش دکتر سعی کن روزا اگه هوا خوبه ببریش بیرون هوای بهار حالشو بهتر میکنه 

باید بینی و سینوساش رو شستشو بدی. راه دیگه ای نیست. 

سرم نمکی بخر. و روزی سه بار سرنگ رو پر کن و خالی کن تو هر سوراخ بینیش چندین بار. 

بعد از دو سه روز خوب میشه. 

دختر منم درگیر شد بود.دستگاه بخور هم شب ها کنارش روشن باشه. 

منظورم خلطه پسرم آبریزش داره اونم نه آبریزش ساده از بینیش عفونت میاد

سر و کله اش یخ کرده ک اینجور شده برای اینکه راحت نفس بکشه پماد ب ب کلد بزن روی یقه ی لباسش و بالشتش ک راه تنفسش باز بشه شربت گل بنفشه رو امتحان کن برای سرفه خوبه بچه ی من کوچیکه تره بچه ی شماست اونم هروقت مریض میشه با دارو زیاد خوب نمیشه وقتی دارو تموم بشه و ببینم خوب نشده ی چند روز دست نگه میدارم علائم اش بهتر میشه چون منم خ حساس بودم رو بیماری همش دکتر میبردمش ولی الان اینجوری بهتر شد شربت آزیترومایسین رو هم برای خشک شدن عفونت امتحان کن

باید بینی و سینوساش رو شستشو بدی. راه دیگه ای نیست.  سرم نمکی بخر. و روزی سه بار سرنگ رو پر کن ...

بخور سرد یا گرم؟

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚

دوباره ببر پیش همون دکتر بگو خوب نشده 

دمنوش اویشن /پونه 

نشاسته بریز تو شیر بخوره یا باسلقش کن بخوره 

من خودم اینجور مواقع یه سوپ الیت یا سوپ خودم پز فلفل میزنم میخورم داغ داغه اب از بینی میاد سرم سبک میشه

میشه یه صلوات بفرستی آزمون استخدامی قبول بشم🥺🧡