2752
2734
عنوان

یه ادم گریز شدم

83 بازدید | 5 پست

سلام من ۱۸ سالم ۱۲ سالگی نقل مکان کردم تمام خاطراتم دوستام بعد نقل مکان از دست دادم چون به محله جدید آشنایت نداشتم بیرون خیلی در نمیوندم خیلی هم سخت میشه که با یه نفر دوست بشم روابط عمومی پاینی دارم من توی ۶ سال که نقل مکان کردیم با هیچ کس دوست نشدم یعنی پیدا نکردم با کسانی هم که ارتباط دارم فقط در حد همکلاسی نه بیشتر چجوری بگم ادم گریز شدم از جمع فرار میکنم حتی مهمونی میریم سری کلافه میشم یا در میرم حتی تو مسافرتا از ماشین پیاده نمیشم الان نزدیک ۲۲ روزه که از خونه بیرون نرفتم حس میکنم افسرده شدم یا مرده ای متحرکم ولی هیچ حسی ندارم هیچ حسی به جنس مخالف ندارم ادم هارو شبه یه مکس میبینم که با بودنشون اذیت میشم میترسم از این وضعیتم چون باید برای کار وارد جامعه بشم میترسم برای خودم یا دیگران مشکل ایجاد کنم با این طرز رفتارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم اینجوریم راستش دلیلش میتونه افسردگی باش اضطراب اجتماعی داری و جدا از اینا من هیچ علاقه ای به جام ...

.                                                         هم دردیم ولی هم مقصد نه من دوست ندارم این حالتمو که عین هرویین داره نابودم میکنه من دوست دارم عین مردم عادی باشم ولی نمیشه 

2731
اه ولی تهش چی میتونه بگه به نظرت

نمیدونم شاید کمکت کنه خوب شی

کتاب چرا تابه حال این هارا کسی ب من نگفته بود رو بخون

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان