2752
2734
عنوان

😐نی نی سایت

105 بازدید | 17 پست

چرا اینجوریه نی نی سایت و کلا خیلی جاهای دیگه تا ی بحث مثل خیانت و دعوا جاری  و ..... هزار بازدید نخوره باشع پونصد نفرر میان نظر میدن بدون اینکه اصلا خبر داشته باشند از کل ماجرا و قضاوت بیجا میکنن  اما ی سئوال می‌پرسی  بازدید آنقدر پایینه و هیچکس جواب نمیده ؟!؟😐 واقعا چرا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خوندن این مطالب خیانت و... به وضوح تأثیر منفی میزاره. طوریکه بعداز چند روز آثارش پیدا میشه و تبدیل میشی به یه آدم فحاش و پرخاشگر!

فاجعه است

اگه سنتون زیر ۲۰ ساله و دلایل منطقی یا تجربی ندارید لطفا بحث نکنید ممنون میشم.
برای من خوندنش جالبه چون باعث میشه اون اشتباهات رو تو زندگی خودم نکنم  اینم  خواه یا نا خو ...

عزیزم خوندن و تجربه گرفتن 

نه نظر بی جا دادن چون تو فقط ی بخش خیلی خیلیییییی کوچک از ماجرا میدونی ممکن با نظر دادن زندگی طرف خراب شه 

بعد حرفم این نبود نظر ندن حرفم اینه آنقدر که این ماجرا ها براتون جذابه  و پیگیر  بقیه هستید داخل چندتا تاپیک که باعث میشه پیشرفت کنی هم برید تاپیک کتاب خوندن چقدر بازدیدش کمه اما ی تاپیک دعوا زن شوهری ماشالللع چقدر بازدید خورده آدم با کتاب خوندن هم می‌تونه تجربه کسبکنه  یا جواب سئولل یکی بدن اگه میدوننن  نه فقط داخل تاپیک های برن که خاله زنکبه 

خوندن این مطالب خیانت و... به وضوح تأثیر منفی میزاره. طوریکه بعداز چند روز آثارش پیدا میشه و تبدیل م ...

دقیقا جدا از اون الکی میان نظر میدن و کل ماجرا نمی‌دونن ممکن باعث خراب شدن زندگی طرف شن با ی حرف 

دقیقا جدا از اون الکی میان نظر میدن و کل ماجرا نمی‌دونن ممکن باعث خراب شدن زندگی طرف شن با ی حرف&nbs ...

من یکی از علتهای که وارد بحثها میشم همینه.

طوری به یارو میگن برو طلاق بگیر انگار هرروز باهاش ارتباط دارن میدونن چه خبره!

اگه سنتون زیر ۲۰ ساله و دلایل منطقی یا تجربی ندارید لطفا بحث نکنید ممنون میشم.