2752
2734
عنوان

استخدام بانک

113 بازدید | 28 پست

سلام دوستان داشتن مدرک موسسه ای و تسلط به زبان انگلیسی علاوه بر داشتن مدرک کارشناسی حسابداری شرایط ادم رو برای استخدام شدن و گذر از ازمون بانک چجوری میکنه؟

تو مصاحبه شاید شرط باشه اونم مدرک موسسه ای وگرنه زبان تو این رشته خیلی شرط نیست 

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
برای شعبه های ارزی که اصلا یه قانونه تسلط به زبان های خارجی

کارمندی که تازه استخدام میشه رو شعبه ارزی شاید نفرستن 

شرایط تو مصاحبه شرایطی رو مد نظر قرار میدن که مهمتر و کاربردی تر و جامعتر باشه مثل همون مدرک موسسه ایت 

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
کارمندی که تازه استخدام میشه رو شعبه ارزی شاید نفرستن  شرایط تو مصاحبه شرایطی رو مد نظر قرار م ...

امیدوارم که قبول شم مدرک ICDlهم دوست دارم بگیرم که دستم پر باشه وقتی میرم 

2706