2752
2734
عنوان

ما باید عمیقأ خدارو بشناسیم +اینجوری زندگی معمولی نخواهیم داشت

| مشاهده متن کامل بحث + 743 بازدید | 109 پست
ان شاء الله به اونی که خدا صلاح میدونه برسید. نه اون چیزی که شما فکر میکنید به صلاحتونه. چون همین خد ...

من به پول و آرامش میرسم خدا هم گفته بخواید تا من بدم 

ولی انگار تو راضی نیستی من برسم 

شب بخیر 

متولد ۸۶هستم اندازه ۹۰ساله ها میفهمم 
مگه من می‌خوام از راه حرام برسم  والا یکیش بابام هیچی نداشت باباش سرطان داشت خودشو میگه یه روز ...

وقتی هدف رسیدن به پول باشه دیگه ممکنه راهش خیلی مهم نباشه. در هر حال این بحث ها بی فایده است چون گوش شنوایی ندارید. شب خوش

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وقتی هدف رسیدن به پول باشه دیگه ممکنه راهش خیلی مهم نباشه. در هر حال این بحث ها بی فایده است چون گوش ...

یه خبر بدم با غصه بخوابم من میرسم به چیزی که می‌خوام امثال تو هم نمیتونن من و موفق کنن

شب خوش 

من به پول و آرامش میرسم خدا هم گفته بخواید تا من بدم  ولی انگار تو راضی نیستی من برسم  ش ...

من به رضای خدا راضیم. شما هم همین مسیرو پیش بگیرید ببینید به کجا میرسید. ان شاءالله که ختم به خیر بشه  

2731

من از خدا سلامتی عزیزم را خواستم. دوباره رفت اتاق عمل کل زبونش را از دست داده نه بلع داره نه تکلم!!!!!!!

همون هفت مییلیارد نفر هم بیان نمیتونن دیگه زبونش را بهش برگردونن. حاضرم هفت میلیارد خرجش کنم تا خوب بشه ولی نمیشهههههه. سیصد تا بخیه توی یبدنش داره نفسش دست خودشش نیست. این بنده خدا فقط پنجاه سالشه. منم از خدا خواستم از ته ته دلم چرا بهم سلامتی مادرم را نبخشید؟؟؟؟؟ 

خدایا بازم شکرت اگر چه سخت ولی هنوزم داره با تراک نفس میکشه. حکمتت را شکر 

من از خدا سلامتی عزیزم را خواستم. دوباره رفت اتاق عمل کل زبونش را از دست داده نه بلع داره نه تکلم!!! ...

خیلی دلم گرفت هوف معذرت می‌خوام اگه دلتو شکوند تاپیکم 

مثل من باشید به خدا میگم خدایا  یه میلیارد دلار یه تن سالم واسه خودمو خانواده ام  با بیس ...

فقط سلامتی را بخواه بقیه اش مهم نیست.

هم پولش را دارم هم تا دکترا خوندم و شاگرد اول دانشگاه بودم همیشه. الان بدترین روزهای عمرم را میگذرونم فقط سلامتی از خدا بخواه.

خیلی دلم گرفت هوف معذرت می‌خوام اگه دلتو شکوند تاپیکم 

نه عزیزم این چه حرفیه. حرف شما درسته من توی موقعیت سختی هستم خیلی خیلی سخت.

باب ناشکری و گله نگفتم خدا میدونه فقط دلم خیلی پر بود دردل کردم. از سر شب نشستم زل زدم به تخت مادرم که نفسش نگیره. من که از خون مییترسیدم الان راه و بیراه ساکشنش میکنم پانسمان عوض میکنم. یک لحظه سخت شد برام دنیا اومدم اینجا تاپیکیتون را دیدم درددل کردم. الان هم توبه کردم نکنه حرفم ناشکری باشه 

2706