2733
2734
عنوان

بی بی چککک

78 بازدید | 7 پست

سلام خانوما لطفا بیاید کمک کنید هرچی بیبی چک میزنم دقایق اول یه هاله خیلیییی کمرنگ میافته بعد نیم ساعت ببعد خطش پر رنگ میشه ... بنظرتون مثبت هستن؟ هنوز ۶روز مونده تا موعدم

اگر منفی باشه باید کلا سفید باشه دیگه چرا هی هاله میافته؟؟؟ میشه نظربدین

فقط هاله ۵ دقیقه اول بعدش خط تبخیره

اگه ده روز یا یک هفته بعد موعود پریود نشدید سریع برو آزمایش بتا

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نام الله☝️👑به عشق وطن 🇮🇷 مادر پدر❤️  💍🧿miladm🧿🤰🤱یارِ خوب تمامِ ماجراست❤🫂️✅️بمیری به نام،نمانی به ننگ🚫⚡️اثر ظلم محال است به ظالم نرسد⚡️👌

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
اما عزیزم میگن بیبی چک بیشتر از ده دقیقه ننیجش فاقد اعتبار روی خود بستش نوشته 

بله عزیزم اما اولش اون هاله بسیار کمرنگ میافته و دیده میشه اما بعد که میمونه پر رنگ تر میشه 

فقط هاله ۵ دقیقه اول بعدش خط تبخیره اگه ده روز یا یک هفته بعد موعود پریود نشدید سریع برو آزمایش بتا

اون هاله اول توی پنج یا دقیقه اول افتاد هرچی هم میزنم همین مدل میشه

اخه یه دختر کوچیک دارم خیلی نگران و ذهنم مشغول که باردار باشم یه وقت🥺

باید ۶ روز دیگه صبر کنم‌موعدم بگذره ازمایش بدم

اون هاله اول توی پنج یا دقیقه اول افتاد هرچی هم میزنم همین مدل میشه اخه یه دختر کوچیک دارم خیلی نگر ...

بنظرم بیبیت منفیه اره ۷ روز بعد موعود برو آزمایش خیال خودتو راحت کن

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نام الله☝️👑به عشق وطن 🇮🇷 مادر پدر❤️  💍🧿miladm🧿🤰🤱یارِ خوب تمامِ ماجراست❤🫂️✅️بمیری به نام،نمانی به ننگ🚫⚡️اثر ظلم محال است به ظالم نرسد⚡️👌