2733
2734
عنوان

کی بیدارههه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 199 بازدید | 43 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چ جالب شما چند سالتونه

من ۱۹ 

منم یک سال تو رابطه بودم با این تفاوت که مامان من فقد در جریان بود منم مثل تو خسته شده بودم از بلاتکلیفی بهش گفتم تکلیفمو مشخص کن همش بهونه آورد گفت الان شرایطش نیست موقعیتشو ندارم خانوادم قبول نمیکنن منم چند بار تموم کردم ولی دوباره اوکی شدم ولی چند روز پیش کلان تمومش کردم 

مامانم بهش گفته بود تکلیف دخترمو روشن کن موقعیت های خوشبو داره بخاطر تپ از دست میده 

واقعا همین بود نه میدونستم ازش دل بکنم نه تکلیفم روشن بود که ی فکری ب حال خودم کنم آخرشم خودش باهام تموم کرد برگشت گفت من نمیتونم بهت قول بدم که چند سال بعد بهم میرسیم و من خوشبختیتو میخوام و اگه ب صلاحمون باشه دوباره سر راه هم قرار می‌گیریم و همه چی تموم شد بینمون 

2731
من ۱۹  منم یک سال تو رابطه بودم با این تفاوت که مامان من فقد در جریان بود منم مثل تو خسته شده ...

چ سخت🥲🥲من خانوادم چیزی نمیدونن واقعا بالاتکلیفی سخته منم خیلی خاستگار دارم و دوست ندارم بیشتر از این مجرد بمونم

چ سخت🥲🥲من خانوادم چیزی نمیدونن واقعا بالاتکلیفی سخته منم خیلی خاستگار دارم و دوست ندارم بیشتر از ا ...

وقتی پیاماشو خوندم دست و پام یخ‌کرده بود دو روز سرکار نرفتم فقد گریه میکردم و می‌خوابیدم حتی رفتم سرکارم بی دلیل میزدم زیر گریه الانم که تا آخر شب می‌شینم بهش فک میکنم خیال بافی میکنم که آیا تو آیندم جایی داره یا نه اونم داره بهم فک می‌کنه اونم دوسم داره یا از سرش میوفتم

با همه این دلتنگیا ولی پشیمون نیستم الان تکلیفم معلوم شد بهتر از این بود که چهار سال عمرمو پاش بزارم  توعم تکلیفتو مشخص کن دختر این وسط فقد ما دخترایبم که ضربه میخوریم سنمون می‌ره بالا موقعیت هامون رو از دست میدم 

الهی درکت میکنم واقعا چن. سالگی وارد رابطه شدی؟ چجور اشنا شدید

16 سالم بود که پیداش شد 2 سال طول کشید که بهش دل ببندم و اون خیلی مشتاق بود و پاپس نمی‌کشید 

توی 18 سالگی بهش اعتماد کردم عاشقش شدم 

فامیلیم 

توی اینستا بهم پیام داد 

روزی وفا کنی که نیاید به کار من... 
چرا پسرا اینجورین واقعاا خوب منم حق دارم بدونم تکلیفمو حس بالاتکلیفی دارم بدم میاد

اون آدم وقتی شرایطش جور نبوده و تکلیفش مشخص نیست چرا اومده پیشنهاد داده. تو هم میتونی بگی این شرایط برام قابل تحمل نیست هروقت اوکی شدی بیا

اگه سنتون زیر ۲۰ ساله و دلایل منطقی یا تجربی ندارید لطفا بحث نکنید ممنون میشم.