2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
منم رکم. و یکم بی ادب راستش

من رکم و خیلی بی ادب راستش😂💔حال میده😂

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نام الله☝️👑به عشق وطن 🇮🇷 مادر پدر❤️  💍🧿miladm🧿🤰🤱یارِ خوب تمامِ ماجراست❤🫂️✅️بمیری به نام،نمانی به ننگ🚫⚡️اثر ظلم محال است به ظالم نرسد⚡️👌

به عنوان آدمی که همیشه حرفامو اول توی دهنم مزه مزه کردم و بعد تکرار کردم که مبادا اااا خدایی نکرده به کسی برنخوره میگم که عاااشق آدمای رکم😐

آدمایی مثل من فقط محکومن به خودخوری 

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 
تیپ شخصیتته و اتفاقا بنظرم خوبه😂

چرا؟

آخه ببین من هر کاری که میکنم بقیه فک میکنن من تو کارم  جدیم و... ولی درصورتی که اینطوری نیس .

دوس ندارم انقدر جدی بنظر بیام 

به عنوان آدمی که همیشه حرفامو اول توی دهنم مزه مزه کردم و بعد تکرار کردم که مبادا اااا خدایی نکرده ب ...

حالا ماهم که میگیم بعدش خود خوری میکنیم که نکنه طرف ناراحت شده باشه تا یه مدت خودمون اعصابمون خورده بدتر

حالا ماهم که میگیم بعدش خود خوری میکنیم که نکنه طرف ناراحت شده باشه تا یه مدت خودمون اعصابمون خورده ...

مردم همیشه مواظبن که با آدمای رک درست برخورد کنن 

حتی اگه حق باهاشون نباشه ترجیح میدن کوتاه بیان تا مورد برخورد گاهی تند شون قرار نگیرین

ولی آدمایی مثل من چون همیشه سکوت کردیم طرف مقابل مون فکر میکنه حق داره هرجور که دلش می‌خواد باهامون رفتار کنه 

جاریم زن فوق العاده خوبیه باشخصیت مهربون کدبانو ولی یه اخلاقی که داره هنوز کسی نگفته بالا چشمت ابرو رک جواب میده جوریکه همه رو میشوره عین رخت پهن میکنه 

همه مواظبن جوری رفتار کنن که مورد حملات خانوم قرار نگیرن 😅

ولی من بیچاره هرکسی هرجور دلش خواست باهام رفتار میکنه 

حرفشونم اینه ،،،فلانی هیچی توی دلش نیست 

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند