2733
2734
عنوان

نامزدم گفت زنی که صداش بالا ببره باید کتکش زد

| مشاهده متن کامل بحث + 478 بازدید | 33 پست
دقیقا منم به همین فک کردم خانوادم محدوده نکردن بعد خب آدم شاید بروز صداش ببره بالا اصلا توی عادت ماه ...

به نظرم خیلیییی بیشتر فکر کن و حتی امتحان کن چون بالاخره بحث و بالا رفتن صدا پیش میاد 

از حرفهای طرف مقابلت واقعا بوی خوبی نمیاد 

از الان خیلی راحت داره میگه کتکت میزنه و ... ولی متاسفانه الان چشماتو می‌بندی و نمی‌بینی 

مردارو جدی نگیر میخوان قدرتشون رو به رخ بکش من خودم جلو شوهرم میگم ایول با قدرت با غیرت گرگ وحشی کیف میکنه بعد میرم کاری که دلم میخوادو انجام میدم 😂💔

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نام الله☝️👑به عشق وطن 🇮🇷 مادر پدر❤️  💍🧿miladm🧿🤰🤱یارِ خوب تمامِ ماجراست❤🫂️✅️بمیری به نام،نمانی به ننگ🚫⚡️اثر ظلم محال است به ظالم نرسد⚡️👌

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

این نامزد رو ببوس بذار کنار علاوه بر این که مردسالاره عقایدش دست بزنم داره انگار.

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
از الان سر این چیزا بحث نکن.... همه ی مردا اوایل یه رخی نشون میدن که هر جا رفتی باید اطلاع بدی و بدو ...

راستش اغلب این مردایی که اینجوری حرف میزنن واقعا بد دل هستن 

ولی لحن بیان شما جوریه که انگار فقط اقلیتی از این مردا با این لحن بیان بددل هستن 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
2731
اگه نامزت یک سمت اتاقی باشه که توش یه گاو وحشی هست یه ادم با پارچه سه متری قرمزم یه سمت دیگه باشه و ...

توییتر😂

تقریبا به همه ی شاخه های علوم انسانی علاقه دارم. گاهی در مورد فیلم هایی که دیدم و کتاب هایی که خوندم می نویسم. در خواست دوستی قبول نمی کنم مگر اینکه از قبل دلیلشو بدونم.

به حرف اینایی که میخوان عادی جلوه بدن توجه نکن 

کاملا منطقی فکر کن 

پیش مشاور برو 

و رفتار هاش رو تحلیل کن 

اگر فک میکنید آنقدر صبر یا سیاست داری که همچین مردی رو درست کنی ادامه بده 

این رو هم در نظر بکیر که دوستش دست بزن داره 

دوستان ما تاثیر زیادی روی ما دارن

به حرف اینایی که میخوان عادی جلوه بدن توجه نکن  کاملا منطقی فکر کن  پیش مشاور برو&nbs ...

عزیزم متاسفانه هیچ ادمی درست نمیشه، همه همون چیزی که هستن میمونن

شاید یه مدت محدود در ظاهر یه چیز دیگه بشن، اما مجددا به اصل خودشون برمیگردن

این ادم هارو باید رها کرد چون درست نمیشن

من الان میترسم نامزدم مثل اون  باشه. وقتی با دوستش موافقه ...

ببین مرداد دوست ندارن در ظاهر مردانگی و اقتدارششون بره زیر سوال

اینو یاد بگیربحث و دهن به دهن متقابل نکنی چون باعث لجبازی میشه

وقتی موردی هست بگو من نظرم اینه هر طور خودت صلاح میدونی هم نظرتو گفتی هم اقتدار و اختیار عمل بهش دادی گوش نکرد و ضربه خورد یا بالعکس نتیجه خوب گرفت تازه براش جا میفته همسرم ادم عاقلیه

مورد بعد وقتی زنی میخواد بره جایی باید به زندگی و همسرش اهمیت کافی داده باشه خونه زندگیش ردیف باشه ولخرجی نکنه

تا اعتماد بدست بیاره

مثلاً وقتی گفته بدون اجازه نره بیرون بگو مسلمه زنوشوهر اینقدر باهم باید مچ باشن و دلسوز هم که نذارن آب تو دل همسر شون تکون بخور

این جواب بهتره یا جوابی که شما دادی اون ضربه دوستش رو داره میبینه الان با این نوع جوابت به همسرت نشون دادی که ازون خانم بدتری خب مسلما مقابله میکنه

پس آتو نده وقتی هم از دیگران و عملکردشان صحبت میشه میبینن می‌ره به این سمت بگو فلانی جان ناراحت شدم کاش اینجور نمیشد ولی ما که تو زندگیمون نیستیم نظر بدیم اصلا ولش کن بیا حرف بزنیم از چیزای پر امید ناخودآگاه ازت یاد میگیره

میگن زن محور خانواده هست بخاطر این مسائل هست تا بتونه آرامش بیاره برای خودش و اعضای خانواده 

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی   خدایا به همه اقدامی ها و چشم انتظارها ،فرزندانی سالم و صالح و اهل عطا کن که نور چشمشون هم توی این دنیا و هم اون دنیا باشن