2733
2734

من مامانم هر کاری می کنم حس می کنم دوستم نداره فقط یک داداشم و دوست داره من بخاطرش از خیلی چیزا گذشتم چون بابام فوت شده تنهاش نذاشتم هر کاری بگید می کنم دکتر بخواد می برم کار خونه هر کار بگید انجام می دم ولی میگه دوستم داره ولی رفتاراش جور دیگه ست شما بودید می رفتید دنبال زندگی خودتون یا زندگیتون فداش می کردید

دنیا می‌چرخه مثل تاس 🎲 یه روز حکم میکنی یه روز التماس....️

ن فداش میکردم ن کلا بیخیال میشدم

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
ن فداش میکردم ن کلا بیخیال میشدم

نمیشه چون من بخوام برم مستقل زندگی کنم تنها میشه و از تنهایی می ترسه و مریض میشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
فدا که کلا برا هیچکس نمی کنم ولی آره بازم کمک می کردم و اینا طرف حسابم خداست نه مادرم

منم اصلا نمی تونم بی خیال بشم چون من دوستش دارم 

نمیشه چون من بخوام برم مستقل زندگی کنم تنها میشه و از تنهایی می ترسه و مریض میشه

من ک نگفتم مستقل شو 

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
منم اصلا نمی تونم بی خیال بشم چون من دوستش دارم 

افرین نشو.به این فکر کن که این محبتی کخ خدا در دلت قرار داده چه نعمت بزرگیه.چقدر باعث میشه آدم دلرحم تر به خانواده اش باشه.اون هم مادر ،که این همه دعاش اثر داره تو زندگی 

افرین نشو.به این فکر کن که این محبتی کخ خدا در دلت قرار داده چه نعمت بزرگیه.چقدر باعث میشه آدم دلرحم ...

امیدوارم خدا بهم صبر بده نسبت به این فرق گذاشتن ها بی خیال بشم 

ببین به کار کردن و نکردن نیست داداشم به مامانو بابام کمک میکنه و مامانو بابام دوستش دارن نه بخاطر اینکه براشون کاری میکنه چون پسره دوستش دارن اخه من خیلیا رو دیدم مثل شما به پدرو مادرشون کمک میکنن ولی چون پدرو مادره پسر دوستن زحمتهای اون دختر رو نمیبینن ولی برعکس پسرا راست راست راه برن بازم مادرو پدرا دوستش دارن . منم بخاطر همینه از خونوادم دوری میکنم چون میدونم محبت هم بکنم اونا بازم پسرشونو دوست دارن و منم چون حساسم میدونم اگه دوروبرشون باشم دعوا میشه و ناراحتی پیش میاد بخاطر همین میزارم مادرو پدرم با پسرشون خوش باشه و خودمو کنار میکشم حداقل اینجور تبعیضات رو نبینم چون تحملم کمه و اعصابم نمیکشه 

من عادت کردم به این فرق گذاشتن ها ولی گاهی مثل امشب دلم خیلی میشکنه 

درسته سخته

ببین به کار کردن و نکردن نیست داداشم به مامانو بابام کمک میکنه و مامانو بابام دوستش دارن نه بخاطر ای ...

من اگه ولش کنم برم تنها می مونه خیلی به سرم زده بزارم از ایران برم فقط بخاطر مامانم و داداشام موندم 

منم فرق گذاشتن بین خواهرم و برادرم با خودمو دیدم و ب زبون اوردم تبعیض خیلی کمتر شد اما اون محبتی ک با گفتن خودم ب دست بیاد برام ارزشی نداره.پس بوسیدم و گذاشتم کنار

ن از زندگیم چیزی میگم ن از زندگیشون میپرسم.گفتن گوش میدم نگفتن نمیپرسم

زنگ زدن جوابشونو میدم نزدنم برام مهم نیست

چون واقعا روحم آسیب دید بخاطرشون.چ شبایی ک خون گریه کردم تا صبح.چ محبتایی کردم و بیمحبتی دیدم

دلم برات تنگ شده بابا🖤