2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ن‌ خیلی ام قشنگه 

ولیییییی ب نظرمممم بستگی به جو فامیلا داره

عروس ساده بره ، اقوام هزار من ارایش کنن و شینیون خفن بزنن و لباسای شیک بپوشن خیییییلی میان تو چشم :))) 

بیشه ها اگر تاریکند،آسمان هنوز آبیست🌱

من از بس تو فامیل ساده لودم روژ عروسیم با همین ارایش لایت یه تغییر کرده بودماااا😁

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

تو اینستا مقایسه میکردم ؛ سبک عروسی اروپایی همه باید اروپایی و ساده برن ما شرقی ها تا ده من ارایش نکنیم اروم نمیگیریم(خودم مخالفم) ولی شب عروسیت شاید بین فامیل حس بد بگیری! ولی اگه میدوتی فامیلات همه ساده هستن چرا ک نه

بیشه ها اگر تاریکند،آسمان هنوز آبیست🌱
میکاپ لایت برا عروس قشنگه با شینیون باز

خب منم دقیقا همین بودم 

فقط بخاطر تایم طولانی رژ لبم توی جشن پاک شده بوده و نداشتم 

همون و پتک کردن توی سرم و عکسای داخل جشنم بدون رژم

تو اینستا مقایسه میکردم ؛ سبک عروسی اروپایی همه باید اروپایی و ساده برن ما شرقی ها تا ده من ارایش نک ...

آخه اگر به دل اونا باشی خودت راضی نباشید چه فایده 

من ساده بودم خیلی ساده ،رژ لبمم پاک شده بوده نفهمیدم 

دیگه همینو خون دل من کردن

من موهام ساده فر کردم شینیون نکردم رژ خیلی کمرنگ سایه ام انقدر لایت بود تغییر کردم ولی ارایشم ملایم ...

منم آرایشم همینطور بود 

ولی همه میگن رژ نداشتی ،حس میکنم پاک شده بوده که ندیده هیچکس

حس بدی گرفتم به عکس و فیلمام و خودم توی شب عروسیم بس که گفتن کووو رژ لب قرمزت،کو تغییر موهات ،کو آرایش سیاه و غلیظت