2733
2734
عنوان

کیا از دست شوهرشون ناراحتن

171 بازدید | 6 پست

من از دستش خسته و نا امید و بی خوابم معلوم نیست تو جه حالتیه یا اینقدر خوبه که میگم چرا اینهمه منو میخواد یا اینقد بد اخلاقه میگم من چیکارش کردم که اینطوری برخورد میکنه اخر شب هم یجوری بغلم میکنه میخوابه انگار هیچی نشده😔

درونم یه دختر بچه هست که همه چیز رو با چشم های پر از بغض قبول کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا خستم ازش 

با این زندگی ک برام ساخته😭

خب لعنتی پاشو بیا منو بگیر خسته شدممم

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
2731

من از پاش ناراحتم

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

منم ناراحتم

میشه دلیل ناراحتیمو بگم کمکم کنید؟؟

من مادرشوهرم مریضه،خیلی هم مریضه،بعد در حق من و شوهرمم بدی کرده خیلی

بعد الان که شوهرم براش کاری میکنی خیلی ناراحت میشم من

میدونم پسرشه اونم مادرش،ولی هرکار میکنم نمیتونم خودمو قاتع و آروم کنم،از دستش دلخوورم

زندگی همینه بالا پاین داره

برای همین خداتو شکر کن

زندگیایی هست ک اگ تعریف کنن برات میگی الکی میگی از خودت در میاری.

شوهر دختر دایم جلو‌چشم زنش زن میاره خونه

یکی زن داشت با دوستاش ۵ نفره ب یه دختر تجاوز کردن

طرف زن داشت راننده اسنپ بود زنرو خفت کرده بود طلاش دراورد بود تجاوز کرد بود کشته بود

مرده با زن دوستش تو حموم بود زنه سر میرسه 

همه اینارم میشناسم

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40