2733
2734

یه مشکل بزرگ داره خفم میکنه حتی خواب رو ازم گرفته

گاهی خدا انگار وجود نداره و تنهایی باید زجرر بکشیم  

لایک نکن خیرشو ببینی

من حدود هفت سال دعاکردم شاغل شم 

انواع ختم وچله ودعاو التماس ونذروزیارت

نشدکه نشد

مدرکشم داشتم تلاشم کردم پیگیرم بودم

دیگه سنمم بالارفت و هیچ کاری نکردم 

هنوزم نفهمیدم چرانشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ان شاءالله به حق این شب عزیززز گره کورزندگیت بازبشه😊

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
2731
تنها نیستی منم دیگه ناامید شدم 

واقعا دیگه ناامیدی وجودمو گرفته دیگه رغبتی ب دعا ندارم و دارم زجر میکشم همزمان  چقدر بده بخاطر اشتباهات دیگران تر و خشک باهم بسوزن گناه ما چیه نمیدونم

لایک نکن خیرشو ببینی
شاید دعای شما در حقمون بگیره خودمون دیگه رنگی پیش خدا نداریم    

چرا داره خداهمه بنده هاشو دوست داره مطمئن باش فقط باید باهاش دوست بشی 

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼

عزیزم ان شاءالله مشکلت حل بشه 

کفر نگو دورت بگردم معلومه که خدا هست 

خیلی از سختی های دنیا طبق آیه قرآن امتحانه، خیلی هاش کفاره گناهانه و حیلی هاش باعث میشه اون دنیا ثواب پارو کنی 😊

@ostad_shojae

این کانال کمکت میکنه آرامش ذهنیتو به دست بیاری و درمورد سوالت بیشتر توضیح میده در ایتا و تلگرامه

در دنیا چیزی از امام زمان مهمتر نیست🩷
ان شاءالله به حق این شب عزیززز گره کورزندگیت بازبشه😊

از اون قدرت و ایمانی ک ب خدا داری از ته قلبت دعا کن معجزه بشه تو زندگیمون ک از این فلاکت نجات پیدا کنیم

خیر ببنی 

لایک نکن خیرشو ببینی
واقعا دیگه ناامیدی وجودمو گرفته دیگه رغبتی ب دعا ندارم و دارم زجر میکشم همزمان  چقدر بده بخاطر ...

تمام این دعا هایی که کردی یه روزی جوری زندگیت رو عوض می‌کنه و از چیزایی نجاتت میده که خودتم ندونی چجوری همه چیز عوض شد فقط ناامید هم شدی گریه کردی حالت بهتر شد دوباره از خدا کمک بخواه و دعا کن تجربه دارم که میگم بهت  

يابن الحسن،خـدا کنـد کـه مـرا با خـدا کنـي آقـا،ز قيد و بند معـاصي جـدا کنــي آقـا،دعاي ما به در بسته مي خورد ،ای کاش خودت براي ظهورت دعا کني آقا  ، اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ( لا حَولَ ولا قُوَّةَ إلّا بِاللَّهِ العَليِ العَظيم)
از اون قدرت و ایمانی ک ب خدا داری از ته قلبت دعا کن معجزه بشه تو زندگیمون ک از این فلاکت نجات پیدا ک ...

اگرلایق باشم واستون آیت الکرسی میخونم ان شاءالله امام زمان عج دعاگوتون باشند 🌸

عزیزم ان شاءالله مشکلت حل بشه  کفر نگو دورت بگردم معلومه که خدا هست  خیلی از سختی های دن ...

ممنون عزیزم خیلی در تنگنا قرار گرفتیم ب شدت در عذابیم اونم سالهاس گاهی شدتش کم میشه گاهی دوباره خیلی زیاد

کاش این مشکل ما هم حل بشه و ب ارامش برسیم

لایک نکن خیرشو ببینی
2706