2733
2734

:سلام‌من الان از دکتر میام..بچم دو روزه تب داره و بیحاله و بدن‌درد داره و هیچی نمیخوره..بهش چن‌تا شربت و شیاف اینا دادن.....الان من سوالم اینه اومدم‌خونه ی شربت ب اسم پروویل ک پاینشم نوشته ایبو بروفن دادم ۵ سی سی...و چون تبم داشت همزمان شیافم گذاشتم

اصلا هواسم نبود ک نباید باهم بزارم و فاصله بدم😔

الان از نگرانی دارم میمیرم
.بچم خوابه تبشم ‌پایینه ولی من‌میترسم 🥺😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ان شاءالله چیزی نشه .ب خدا مردم از استرس...اگه معده خالی باشه چی میشه

نگران نباش اصلا چیزی نمیشه اگه معده خالی باشه خونریزی معده میده من کلا استامنفن میدم از بروفن میترسم یه بار دادم به دخترم استفراغش رگه خون دیدم دکتر گفت با معده خالی نده ولی تو نترس چیزی نمیشه،☺️☺️

نگران نباش اصلا چیزی نمیشه اگه معده خالی باشه خونریزی معده میده من کلا استامنفن میدم از بروفن میترسم ...

اینقد از این بروفن ترسیدم..که اگه  بخیر بگذره این دفه دیگه عمرا بهش بدم....بچم شب یکم فقط سیب زمینی سرخ شده خورده و آب اصلا اشتها نداره..نمیدونم بگم معدش پره یا خالی بعد از شربتم ب زور چن قلپ آبمیوه خورد فقط🥺😳

اینقد از این بروفن ترسیدم..که اگه  بخیر بگذره این دفه دیگه عمرا بهش بدم....بچم شب یکم فقط سیب ز ...

همونا کافیه نترس پس معدش پره دختر من استفراغ میکرد کلا معده خالی بود نگفتم که بترسی قربونت برم گفتم مواظب باشی حلال کن🥺🥺🥺

همونا کافیه نترس پس معدش پره دختر من استفراغ میکرد کلا معده خالی بود نگفتم که بترسی قربونت برم گفتم ...

عزیزی خدا ب خودت و بچت و خونوادت سلامتی بده گلم...ممنون از وقتی ک گذاشتی😘